Operátor výroby v stabilnej spoločnosti s možnosťou kariérneho rastu

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice - Kechnec, Košický kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): fixný plat v rozmedzí 530€ - 630€+bonusy/v hrubom mesačne
  • Termín nástupu: 01.05.2017
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre švédsku spoločnosť sídliacu v priemyselnom parku Kechnec hľadáme stabilných zamestnancov na pozíciu operátora výroby. Spoločnosť sa zaoberá výrobou tepelných výmenníkov. Pracuje sa na zmeny.
Výhodou je práca v stabilnej spoločnosti s možnosťou kariérneho rastu.

Náplňou Vašej práce by bolo:
¤ Obsluha automatizovaných liniek na lisovanie plechov,
¤ Obsluha testovacích liniek na testovanie hotových výrobkov,
¤ Skladanie výrobkov podľa technickej dokumentácie,
¤ Vykonávanie výrobných operácií podľa zadaných procesov a postupov,
¤ Zodpovednosť za kvalitu výstupu,
¤ Pravidelný reporting,
¤ Vykonávanie samostatnej údržby.

Ideálny kandidát spĺňa nasledujúce požiadavky:
¤ ukončené stredoškolské vzdelanie (ideálne technického zamerania),
¤ prax vo výrobe,
¤ stabilné pracovné skúsenosti,
¤ logické myslenie a samostatnosť,
¤ samostatnosť.

Spoločnosť ponúka:
¤ stravné lístky,
¤ mesačné bonusy,
¤ cestovné príplatky.

V prípade, že Vás ponuka zaujala a spĺňate všetky uvedené požiadavky, zašlite prosím Váš životopis. Ďakujeme!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Náš klient je jedným z popredných svetových dodávateľov spájkovaných doskových výmenníkov tepla a súvisiacich produktov a služieb.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (1721/2004 -OSS 1/2004 )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2017 (ostáva ešte 7 dní)

Adresa spoločnosti

MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.
Štúrova 27
040 01 Košice

Kontakt

Manpower Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, 811 08 Bratislava, IČO: 35 858 486, DIČ: 2021722461, IČ DPH: SK2021722461
ID: 2269859   Dátum zverejnenia: 21.4.2017