Skladník s platným VZV , mzda 645 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Ponúkaný plat (brutto): 645
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných skladníkov do automobilového priemyslu. V prípade záujmu nám neváhajte zaslať Váš životopis.

Náplň práce:
* Obsluha VZV
* Zásobovanie výroby
* Príprava tovaru na expedíciu
* Práca so skenerom
* Príjem/výdaj

Iné výhody

* Práca na HPP
* Práca v čistom, nehlučnom prostredí
* Práca v automobilovom priemysle

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Naším klientom je medzinárodná výrobná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou komponentov do automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

* Platný preukaz na obsluhu VZV
* Pozitívny vzťah k počítačom
* Spoľahlivosť
* Zodpovednosť
* Flexibilita

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (1721/2004 -OSS 1/2004 )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko, s.r.o.
Sládkovičova 3
949 01 Nitra

Kontakt

Manpower Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, 811 08 Bratislava, IČO: 35 858 486, DIČ: 2021722461, IČ DPH: SK2021722461
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2143000   Dátum zverejnenia: 22.11.2016