Pracuj pre Naj Zamestnávateľa v Košiciach! Operátor výroby! Nástupný plat 500€ + bohatý bonusový systém!

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košický kraj, Košice
  • Ponúkaný plat (brutto): od 500 EUR/mesiac plus bohatý bonusový systém
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRACUJ PRE NAJ ZAMESTNÁVATEĽA V KOŚICIACH!

Práve teraz hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Operátor/-ka výroby:
- práca vo výrobnej prevádzke s výrobou automobilov/dielov pre automobily/čaluníckou výrobou
- kusová výroba s dôrazom na manuálnu zručnosť a dodržiavanie noriem kvality
- schopnosť pracovať v stoji
- práca v kolektíve so spoločne plnenými normami, ale individuálnou zodpovednosťou za kvalitu a množstvo vyrobených dielov

Iné výhody

» stabilná práca na TPP
» príjemné pracovné prostredie
nadštandardný systém odmeňovania
»»» príspevok na dopravu do zamestnania / bývanie
»»» príspevok na závodné stravovanie
»»» polročné bonusy vyplácané v polovici roka a na konci roka
»»» príplatky za víkendovú prácu a prácu za sviatok nad rámec Zákonníka práce
»»» bonus pri príležitosti výročia práce vo firme
»»» bonus za výkon špecifických pozícií
»»» príspevok na III. pilier dôchodkového sporenia - DDP - šetríme Vám na dôchodok
»»» Mikulášske, Vianočné, vitamínové balíčky; Zamestnanec mesiaca

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť pôsobí v automobilovom priemysle a je dodávateľom kožených komponentov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Zodpovednosť, nekonfliktnosť, lojalita, zmysel pre detail.

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (1721/2004 -OSS 1/2004 )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.
Štúrova 27
040 01 Košice
Manpower Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, 811 08 Bratislava, IČO: 35 858 486, DIČ: 2021722461, IČ DPH: SK2021722461
ID: 2138589   Dátum zverejnenia: 14.10.2016