Senior Personálny Konzultant

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): Plat sa skladá z fixnej a bonusovej čiastky
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosť s prácou personálneho konzultanta? Chcete sa stať súčasťou mladého a dynamického kolektívu konzultantov medzinárodnej personálnej spoločnosti? Máte, „nos na tých správnych ľudí“ a chcete rozvíjať svoje obchodné zručnosti pri získavaní nových klientov a napredovaní biznisu našej spoločnosti a k tomu máte plynulú angličtinu a aktívny vodičský preukaz, neváhajte a pošlite nám svoje CV. Tešíme sa práve na vás.

S čím potrebujeme pomôcť?
Obsadzovanie pracovných pozícií vhodnými kandidátmi ich prezentovanie existujúcim a novým klientom.
Rozvíjanie obchodu v podobe ponúkania služieb našej spoločnosti potenciálnym klientom a získavania nových klientov. Udržiavanie dobrých obchodných vzťahov s existujúcou klientelou.
Administratívna činnosť súvisiaca s agendou kandidáta a klienta. Práca s interným systémom spoločnosti.

Iné výhody

Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
Dôkladné zaučenie a maximálna podpora tímu.
Príležitosť získať cenné skúsenosti z oblasti ľudských zdrojov.
5–týždňová výmera dovolenky + 3x sick day počas kalendárneho roka, vernostné prémie, školiaci program a iné benefity spoločnosti.
Príjemné pracovné prostredie a kolektív spolupracovníkov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre náš vlastný tím.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

2

Počet rokov praxe

2

Skúsenosť s nábormi a výbermi zamestnancov je podmienkou.
Anglický jazyk - aktívna úroveň.
Silné obchodnícke zručnosti.
Vodičský preukaz skupiny B - aktívny vodič.
Znalosť prostredia personálnej agentúry je veľkou výhodou.
Profesionálne vystupovanie, schopnosť samostatnej práce, ale aj orientácie na tím a jeho výsledky.
Komunikatívnosť, správne zvládnutý time management.
Proaktívny prístup k práci, organizačné schopnosti a zodpovednosť.

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (1721/2004 -OSS 1/2004 )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj štruktúrovaný životopis na emailovu adresu: silvia.kovacsova@manpower.sk.
K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracovať:

„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle zak. č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.“

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 22 dní)

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Lazaretská 8
811 08 Bratislava
Manpower Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, 811 08 Bratislava, IČO: 35 858 486, DIČ: 2021722461, IČ DPH: SK2021722461
ID: 1982349   Dátum zverejnenia: 24.11.2016