Operátor šitia so zaučením - ubytovanie nad 60km zdarma

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice, Košický kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): zaujímave platové ohodnotenie + každomesačné bonusy
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*práca v medzinárodnej výrobnej spoločnosti z automobilového priemyslu so stabilným zázemím na Slovenskom trhu
*práca v DVOJZMENNEJ PREVÁDZKE
*šitie autopoťahov

Iné výhody

*Náš klient hľadá zodpovedných zamestnancov, ktorým poskytuje plné a bezplatné zaškolenie na plnenie pracovnej náplne

Ďalšie výhody:
*stabilná práca na TPP
*príjemné pracovné prostredie
*nadštandardný systém odmeňovania
* príspevok na dopravu do zamestnania
*ubytovanie zadarmo
*nadštandardný príspevok na závodné stravovanie
*individuálne bonusy na základe zručnosti a pravidelnej dochádzky
*možnosť kariérneho rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient sa zaoberá spracovaním a šitím kože v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ak máte chuť pracovať, ste manuálne zručný a ochotný učiť sa novým veciam, ste pre nás tým pravým kandidátom!

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (1721/2004 -OSS 1/2004 )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.
Štúrova 27
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Perháčová
Tel.: 055/6839310
E-mail: poslať životopis
Manpower Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, 811 08 Bratislava, IČO: 35 858 486, DIČ: 2021722461, IČ DPH: SK2021722461
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1918562   Dátum zverejnenia: 30.11.2016