Servisný inžinier CNC strojov pre trh ČR, HUN, AUT

  • Miesto práce: Lučenec, Revúca, Rimavská Sobota, Košice, Rožňava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidáta s elektrotechnickým backgroundom a ideálne aj skúsenosťou so servisovaním resp údržbou strojov vo výrobe.

Vašou zodpovednosťou na pozícii servisného technika bude:

* zavádzanie, troubleshooting CNC strojov v závode na južnom Slovensku a u klientov v na Slovensku, Maďarsku, Rakúsku, Česku
* záručný, pozáručný servis, pravidelné servisovanie
* diagnostika pre klienta na telefóne, resp osobne vo fabrike

Miesto pracoviska je v okrese Revúca.

Iné výhody

* práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
* motivujúce platové podmienky
* obrovské možnosti učiť sa a stať sa odborníkom

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnicka (slaboprúd)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - aktívne

Požadovaná prax

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* vysokoškolské vzdelanie v oblasti elektrotechnicky (slaboprúd)
* značný prehľad v oblasti mechaniky, pneumatiky a hydrauliky
* skúsenosti v oblasti CNC strojov
* znalosť angličtiny nutnosťou
* znalosť maďarčiny výhodou

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (1721/2004 -OSS 1/2004 )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracovať:

Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Manpower Slovensko s.r.o. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky.

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Štúrova 27
040 01 Košice
Manpower Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, 811 08 Bratislava, IČO: 35 858 486, DIČ: 2021722461, IČ DPH: SK2021722461
ID: 1650112   Dátum zverejnenia: 15.1.2016