Hľadáme nového kolegu: Personálny konzultant so znalosťou prípravy podkladov pre mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Štúrova 27, Košice
  • Ponúkaný plat (brutto): Plat sa skladá z fixnej a bonusovej čiastky
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu košickú pobočku hľadáme tých, ktorí majú praktické skúsenosti s prípravou podkladov pre mzdy a láka ich práca konzultanta pre medzinárodnú personálnu spoločnosť. Zároveň chcú byť vďaka svojmu zmyslu pre detail, výborným organizačným schopnostiam a profesionálnemu vystupovaniu súčasťou úspešného a dynamického tímu a pod vedením skúsených konzultantov napredovať v oblasti personálneho leasingu.

Medzi úlohy nášho nového kolegu bude patriť napr.:
Vystavovať pracovno-právnu dokumentáciu pre dočasných zamestnancov vrátane zhromaždenia nástupných dokumentov a dokumentov pre spracovanie mzdy.
Pripravovať podklady pre administratívne spracovanie miezd (hlavne výkazy odpracovaných hodín) vrátane spracovania vo firemnom softvéri.
Nájsť vhodných dočasných zamestnancov podľa kritérií a požiadaviek klienta.
Na pravidelných návštevách klienta získavať spätnú väzbu a zaistiť, že klient je s dočasnými zamestnancami spokojný. Vytvárať a udržiavať dobré vzťahy s dočasnými zamestnancami.

Iné výhody

Za dobre odvedenú prácu Vám na oplátku ponúkame:

Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
Maximálnu podporu nášho tímu.
Interné školenia do systémov spoločnosti a do problematiky prac. pozície.
Motivujúce mzdové ohodnotenie.
5–týždňová výmera dovolenky + 3 sick days, vernostné prémie a iné benefity spoločnosti.
Príjemné pracovné prostredie a kolektív spolupracovníkov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre náš vlastný tím.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Mzdové účtovníctvo - základy
Personalistika - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax s prácou obdobného zamerania, s prípravou väčšieho počtu podkladov pre mzdy.
Pokročilá znalosť anglického jazyka je veľkou výhodou.
Aktívny vodič.
Proklientsky orientovaný prístup.
Dobré organizačné schopnosti, time-management, odolnosť voči stresu.

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (1721/2004 -OSS 1/2004 )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj štruktúrovaný životopis na emailovu adresu: silvia.kovacsova@manpower.sk.
K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracovať:

„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zak. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.“

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Lazaretská 8
811 08 Bratislava
Manpower Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, 811 08 Bratislava, IČO: 35 858 486, DIČ: 2021722461, IČ DPH: SK2021722461
ID: 1640150   Dátum zverejnenia: 19.9.2016