Vieš robiť s excelom a ovládaš angličtinu? (Project Administrator)

ManpowerGroup Slovensko s.r.o

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak áno, máme pre teba skvelú príležitosť vo firme, ktorá je IT lídrom na trhu už od 19teho storočia!
Ako project administrator v IBM budeš pracovať s klientami a partnermi v tejto spoločnosti, pomáhať s ich obchodnými požiadavkami a udržiavať a rozvíjať business. Každodenná komunikácia v anglickom jazyku je zaručená!

Za svoju prácu budeš odmenený širokou ponukou benefitov ako:

- 3 dni dovolenky nad rámec zákona
- 3x sick day (dni na zotavenie, ktoré ti budú preplatené)
- stravné lístky v hodnote 3 EUR
- úvodné tréningy a školenia
- 3000 online e-learningových kurzov
- vlastný laptop
- ročný bonus na základe tvojho výkonu
- kompenzácia PN
- dočasná možnosť ubytovania, ak sa potrebuješ presťahovať do Bratislavy

Ak sme zbystrili tvoju pozornosť, pošli svoje CV v anglickom jazyku na kontakty uvedené dole v inzeráte. Následne ťa kontaktujeme a porozprávame sa o tvojich schopnostiach a očakávaniach.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Náš klient, spoločnosť IBM, je lídrom na trhu v oblasti informačných technológií už od roku 1888. Je ťažké nájsť krajinu, v ktorej táto spoločnosť nepôsobí. Všetci, čo IBM poznajú, vedia, že je to spoľahlivý a atraktívny zamestnávateľ, ktorý ti umožní profesionálny rozvoj a stabilitu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme spoľahlivého tímového hráča, ktorý hovorí plynule anglicky a má skúsenosť s prácou v exceli (nutnosť ovládať kontingenčné tabuľky).

V 73 krajinách sveta ManpowerGroup pomáha spoločnostiam i jednotlivcom orientovať sa v neustále sa meniacom svete práce. Žiadna iná spoločnosť nemá toľko skúseností a odbornosti. Takmer 60 rokov pôsobenia na trhu v oblasti personálnych služieb, recruitmentu, personálneho lízingu, tréningov a poradenstva je zárukou toho, že pre vás nájdeme tie najlepšie riešenia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1880790  Dátum zverejnenia: 26.9.2014