Hovoríš po francúzsky a chceš stabilné miesto? Poď do IBM!

ManpowerGroup Slovensko s.r.o

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak túžiš naštartovať svoju kariéru vo veľkej medzinárodnej spoločnosti, rád komunikuješ v angličtine a francúzštine, baví ťa práca s počítačom a chceš dostať šancu ukázať, aký potenciál v sebe skrývaš, tak neváhaj a pošli nám svoj životopis čo najskôr!

Čakalo by ťa:
- riešenie problémov zamestnancov spoločnosti z oblasti IT
- starostlivosť o vlastných klientov / business partnerov
- komunikácia v anglickom a francúzskom jazyku
- dynamické medzinárodné prostredie
- tímová práca v mladom kolektíve
- množstvo príležitostí pre kariérny rast a rozvoj

- 3 dni dovolenky nad rámec zákona
- 3x sick days (dni na zotavenie, ktoré budú preplatené)
- stravné lístky v hodnote 3 EUR
- úvodné tréningy a školenia
- 3000 online e-learningových kurzov
- vlastný laptop
- ročný bonus na základe tvojho výkonu
- 100% kompenzácia PN

Nezabudni pripojiť do správy alebo svojho CV nasledovný text:
,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Manpower Slovensko s.r.o. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

IBM

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chceme, aby si nám predviedol, že si komunikatívna a dynamická osobnosť, ktorá sa nebojí výziev a nemá problém byť tímovým hráčom.

Vyskúšame ťa zo znalostí cudzích jazykov.

Ak ovládaš MS Excel, prípadne iné počítačové softvéry, určite to oceníme.

V 73 krajinách sveta ManpowerGroup pomáha spoločnostiam i jednotlivcom orientovať sa v neustále sa meniacom svete práce. Žiadna iná spoločnosť nemá toľko skúseností a odbornosti. Takmer 60 rokov pôsobenia na trhu v oblasti personálnych služieb, recruitmentu, personálneho lízingu, tréningov a poradenstva je zárukou toho, že pre vás nájdeme tie najlepšie riešenia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1843794  Dátum zverejnenia: 22.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou