Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Web developer

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
In this function, you will be responsible for developing and applying tools, methods and systems to provide effective operational performance results reporting. You will also be accountable for gathering and monitoring key performance data, analyzing information to identify improvement areas and provide timely and accurate executive level results reporting.

Principle responsibilities:
• Develop web-based solutions in Coldfusion 9 accessing a SQL Server or Oracle Database to produce a GUI application.
• Capable of developing in ASP/.NET
• Independently diagnose development and data related problems
• Work with DBAs to ensure database schema supports the application needs, performs adequately and required views and queries provide the required data.
• Must have sufficient communications skills to clearly understand requirements and communicate questions regarding requirements.
• Develops reports conforming to company metrics framework.
• Gathers and monitors data, and analyzes information to identify improvement areas.
• Maintains records and prepares documents and materials to support activities

Desired Background of Candidate:
• University Education – Bachelor or Master Degree
• Business Objects or similar skill
• Microsoft Office Products
• Fluent spoken and written English language communication skills are required.
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Informačné technológie

One of the largest telecom and IT company worldwide.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

MANPOWER SLOVENSKO s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (1721/2004 -OSS 1/2004 )
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Iné služby
Počet zamestnancov
65
Adresa spoločnosti
MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.
Cintorinska 3/A, P.O.Box 150 Zobraziť na mape
810 00 Bratislava
Kontakt
Kontaktná osoba: Zaloha_BA
Tel.: 0918/ 902 043
E-mail: poslať životopis
Manpower Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, 811 08 Bratislava, IČO: 35 858 486, DIČ: 2021722461, IČ DPH: SK2021722461
ID: 1212912   Dátum zverejnenia: 28.2.2012
Lokalita: Bratislava
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke