Optometrista, Očný Optik

MANIA International, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Od 1.5. 2017 alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou - motivujúce ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluhovanie oftalmologických prístrojov
- Meranie zrakovej ostrosti + vyšetrenie objektívnej refrakcie oka
- Poskytovanie poradenstva pri výbere okuliarových rámov a kontaktných šošoviek
- Príp. aktívny predaj optického príslušenstva zákazníkom

Žiadosť spolu so životopisom zašlite e-mailom na adresu: [email protected]

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači, a to najneskôr do 2 týždňov od ukončenia výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Optometrista, Očný optik

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Počet rokov praxe

5

MANIA International s. r. o., je jednou z najstabilnejších maloobchodných značiek v rámci obchodných centier na Slovensku. MANIA začínala ako značka špecializovaná primárne na slnečné okuliare. Neustále sa však usilujeme napredovať, prinášať inovácie a rozširovať portfólio sortimentu a služieb. Preto dnes ako plnohodnotná optika ponúkame špičkové dioptrické a slnečné okuliare, kompletný servis, vyšetrenie zraku najnovšími prístrojmi a služby profesionálnych očných optík a optometristov. Prácu nášho tímu si nadovšetko vážime. Všetko čo robíme, robíme s maximálnou zodpovednosťou. Oči našich zákazníkov musia byť vždy v bezpečí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2989162  Dátum zverejnenia: 28.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou - motivujúce ohodnotenie