Optometrista, Očný Optik

MANIA International, s.r.o.

Bratislava, okres Banská Bystrica, okres Trenčín, okres Trnava, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluhovanie oftalmologických prístrojov
- Vyšetrovanie zrakovej ostrosti + vyšetrenie objektívnej refrakcie oka
- Poskytovanie poradenstva pri výbere okuliarových rámov a kontaktných šošoviek
- Výroba a servis kompletných dioptrických okuliarov (brúsenie)

Žiadosť spolu so životopisom zašlite e-mailom na adresu: [email protected]

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači, a to najneskôr do 2 týždňov od ukončenia výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Optometrista, Očný optik

MANIA International s. r. o., je jednou z najstabilnejších maloobchodných značiek v rámci obchodných centier na Slovensku. MANIA začínala ako značka špecializovaná primárne na slnečné okuliare. Neustále sa však usilujeme napredovať, prinášať inovácie a rozširovať portfólio sortimentu a služieb. Preto dnes ako plnohodnotná optika ponúkame špičkové dioptrické a slnečné okuliare, kompletný servis, vyšetrenie zraku najnovšími prístrojmi a služby profesionálnych očných optík a optometristov. Prácu nášho tímu si nadovšetko vážime. Všetko čo robíme, robíme s maximálnou zodpovednosťou. Oči našich zákazníkov musia byť vždy v bezpečí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2773753  Dátum zverejnenia: 19.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou