Predajca slnečných okuliarov a doplnkov

MANIA International, s.r.o.

Miesto práce
TESCO Petržalka Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj slnečných okuliarov a doplnkov.
Starostlivosť o bežný chod stánku.
Prijímanie a vybavovanie reklamácií.
Práca s registračnou pokladňou.
Vykonávanie fyzickej inventúry.
Zaujímavá a na skúsenosti bohatá práca predajcu zahŕňajúca aktívnu obsluhu a komunikáciu so zákazníkom. Práca naučí zodpovedne nakladať s tovarom, financiami a nadobudnutými skúsenosťami v praxi.
Veľmi vhodné a uprednostňované budú predošlé skúsenosti s predajom tovaru zákazníkovi, prípadne iné skúsenosti s priamou komunikáciou s klientom (hosteska, promotér/ka a pod.)

Najväčšia obchodná spoločnosť pôsobiaca na slovenskom trhu v oblasti maloobchodného predaja. Prevádzkovateľ exkluzívnych predajní slnečných okuliarov - MANIA sun a očnej optiky - MANIA optic.

Informácie o výberovom konaní

Pozícia vhodná pre študentov.
Životopis zasielajte na [email protected]
Ďakujem všetkým uchádzačom, ktorý si zašlú životopisy, odpovieme len vybraným uchádzačom, ktorí budú prizvaní na osobný pohovor.
Ďakujem za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Obchod, služby

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

MANIA International s. r. o., je jednou z najstabilnejších maloobchodných značiek v rámci obchodných centier na Slovensku. MANIA začínala ako značka špecializovaná primárne na slnečné okuliare. Neustále sa však usilujeme napredovať, prinášať inovácie a rozširovať portfólio sortimentu a služieb. Preto dnes ako plnohodnotná optika ponúkame špičkové dioptrické a slnečné okuliare, kompletný servis, vyšetrenie zraku najnovšími prístrojmi a služby profesionálnych očných optík a optometristov. Prácu nášho tímu si nadovšetko vážime. Všetko čo robíme, robíme s maximálnou zodpovednosťou. Oči našich zákazníkov musia byť vždy v bezpečí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2119787  Dátum zverejnenia: 26.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou