Odborný predajca v očnej optike

MANIA International, s.r.o.

Miesto práce
Galéria Tesco Nitra, okres Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- profesionálna obsluha a poradenstvo zákazníkom
- predaj okuliarových rámov, okuliarových šošoviek, kontaktných šošoviek, slnečných okuliarov a doplnkového sortimentu
- starostlivosť o bežný chod prevádzky
- prijímanie a vybavovanie reklamácií
- vykonávanie fyzickej inventúry
- práca na pokladni
- príjem, precenenie a presuny tovaru
- tvorba objednávok
- udržiavanie čistoty a poriadku na predajni
- poskytovanie aktuálnych informácií o ponuke produktov a služieb zákazníkom
- zodpovedný prístup
- odborné vzdelávanie v optickej sfére
- prax v očnej optike

- príjemné pracovné prostredie
- zázemie v silnej a v stabilnej spoločnosti

-žiadosť a životopis zasielajte na e-mailovú adresu: [email protected]

Ďakujeme uchádzačom za zaslanie životopisov. Pri veľkom množstve životopisov nie je možné kontaktovať a odpovedať na všetky maily.
Kontaktovať budeme len vyhovujúcich uchádzačov, podľa vyššie uvedenej pracovnej náplne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Očná optika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- spoľahlivosť
- skutočný záujem o prácu
- zodpovedný prístup k vykonávanej práci
- samostatnosť
- ochota
- slušné a príjemné vystupovanie
- loajalita voči kolegom a zamestnávateľovi
- kladný vzťah k obchodu a k móde
- aranžovanie sortimentu

MANIA International s. r. o., je jednou z najstabilnejších maloobchodných značiek v rámci obchodných centier na Slovensku. MANIA začínala ako značka špecializovaná primárne na slnečné okuliare. Neustále sa však usilujeme napredovať, prinášať inovácie a rozširovať portfólio sortimentu a služieb. Preto dnes ako plnohodnotná optika ponúkame špičkové dioptrické a slnečné okuliare, kompletný servis, vyšetrenie zraku najnovšími prístrojmi a služby profesionálnych očných optík a optometristov. Prácu nášho tímu si nadovšetko vážime. Všetko čo robíme, robíme s maximálnou zodpovednosťou. Oči našich zákazníkov musia byť vždy v bezpečí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2059462  Dátum zverejnenia: 24.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou