Konštruktér

MANEX spol. s r.o.

Miesto práce
Alvinczyho 12, P.O.BOX E-7, Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Návrh a vyhotovenie výrobnej dokumentácie pre internú potrebu.
- Rieši technické výpočty a návrhy podľa požiadaviek.
- Inovuje existujúce technologické zostavy podľa zadania.
- Zodpovedá za správnosť, úplnosť a včasnosť vypracovania technickej dokumentácie.
- Evidencia, archivovanie technickej dokumentácie.
- Dodržiavanie a uplatňovanie zásad v zmysle normy ISO

- stabilná a perspektívna práca,
- príjemné pracovné prostredie a kolektív,
- možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie,

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SolidWorks - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť vypracovania a čítania technickej dokumentácie
- nutná znalosť v obore (teoretické a praktické znalosti)
- samostatné myslenie, dôslednosť, inovatívnosť, priestorové videnie, konštrukčná a priestorová predstavivosť
- organizácia času, presnosť v plnení termínov
- zodpovednosť, flexibilita, kreativita, komunikatívnosť

Spoločnosť MANEX spol. s r.o. bola založená v roku 1994 ako inžiniersko – obchodná spoločnosť. Od svojho vzniku prešla dynamickým vývojom, rozšírila svoje služby o strojársku výrobu.
Spoločnosť MANEX spol. s r.o. je rozčlenená na divízie : Divízia Inžiniering a Divízia Výroba.
Divízia Inžiniering realizuje projekty v oblasti automatických plniacich, baliacich a manipulačných liniek a zariadení pre rôzne priemyselné odvetvia.
Divízia Výroba sa zaoberá strojárskou výrobou. Výrobný program zahŕňa výrobu komponentov a častí strojov podľa požiadaviek zákazníka.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3060828  Dátum zverejnenia: 15.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou