Zvárač

MANEX spol. s r.o.

Miesto práce
Čaňa
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 4,50 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie zváračských prác podľa výkresovej dokumentácie
Požadujeme
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- precíznosť, samostatnosť
Kvalifikáciu požadujeme preukázať platnými certifikátmi.
V prípade spolupráce na živnosť platný živnostenský list s predmetom podnikania: zváračské práce.

Záujemcom ponúkame:
- zázemie v stabilnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie a kolektív
- možnosť sebarealizácie
- motivujúce finančné ohodnotenie
- perspektívne a stabilné zamestnanie

Štruktúrovaný životopis so sprievodným listom zasielajte poštou alebo elektronicky na kontaktné adresy. Kontaktovaní a následne zaradení do výberového konania budú len tí uchádzači, ktorí najviac vyhovujú uvedeným požiadavkám.Požadujeme výlučne mailový kontakt.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počet rokov praxe

1

- komunikatívnosť
- vysoké pracovné nasadenie
- dobrá pracovná morálka

Pôsobíme v oblasti strojárstva, automatizácie a robotiky už 30 rokov. Ponúkame kompletné riešenia plniacich, baliacich, manipulačných automatizovaných výrobných liniek. Sme profesionáli vo výrobe dopravníkov a špecifických zariadení. Navrhujeme riešenia pre manipuláciu a prepravu tovaru. Veľkú časť produkcie exportujeme.
Viac na www.manex.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2607748  Dátum zverejnenia: 18.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 4,50 EUR