Junior Projekt inžinier

MANEX spol. s r.o.

Miesto práce
Košice Alvinczyho 12, Košice
Termín nástupu
16.02.2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-analýza požiadaviek zákazníka,vypracovanie ponúk,obchodných a realizačných projektov
-tvorba 2D prípadne 3D návrhov, príprava prezentačných a propagačných materiálov strojárenskcýh výrobkov, príprava nákladových kalkulácií
- príprava, tvorba a doplňanie produktového katalógu
- komunikácia s domácimi a zahraničnými zákazníkmi a externými dodávateľmi
- interná prezentácia ponúk a obchodných projektov
- príprava technickej špecifikácie zariadení pre nákup a vlastnú výrobu
- spoluúčasť pri montáži nových zariadení, výrobných liniek a ich spustenie do prvádzky
- sledovanie legislatívnych zmien a ich aplikácia

Záujemcom ponúkame:
-zázemie v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
-príjemné pracovné prostredie a kolektív
-prácu na riešení techniky zaujímavých projektov
-získanie odborných skúsenosti a kvalifikačný rast
-možnosť peersonálnho rastum na základe dosiahnutých výsledkov práce
-účasť na medzinárodných výstavách
-účasť na odborných školeniach

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
OpenOffice.org Calc - Pokročilý
SolidWorks - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

znalosť angličtiny podmienkou - slovom a písmom
schopnosť čítať technické výkresy
technické myslenie
komunikatívnosť
proaktívny a samostatný prístup k práci
asertívny a silná osobnosť
flexibilita
ochota/možnosť cestovať

Spoločnosť MANEX spol. s r.o. bola založená v roku 1994 ako inžiniersko – obchodná spoločnosť. Od svojho vzniku prešla dynamickým vývojom, rozšírila svoje služby o strojársku výrobu.
Spoločnosť MANEX spol. s r.o. je rozčlenená na divízie : Divízia Inžiniering a Divízia Výroba.
Divízia Inžiniering realizuje projekty v oblasti automatických plniacich, baliacich a manipulačných liniek a zariadení pre rôzne priemyselné odvetvia.
Divízia Výroba sa zaoberá strojárskou výrobou. Výrobný program zahŕňa výrobu komponentov a častí strojov podľa požiadaviek zákazníka.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1996626  Dátum zverejnenia: 29.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou