Technik

MANEX spol. s r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príležitosť pre kandidátov so strojárskymi/elektrotechnickými znalosťami, ktorí sa chcú stať súčasťou rozrastajúceho sa tímu spoločnosti.
- Vykonáva chod pri rozmiestnení a inštalácii výrobných zariadení podľa daných postupov.
- Riadi pridelenú skupinu pracovníkov počas realizácie.
- Spolupracuje s externými dodávateľmi pri realizácii projektu, servisných opravách a údržbe.
- Spoluúčasť pri testovaní a ladení výrobných/technologických liniek.
- Vykonáva preventívnu obhliadky pridelených prevádzok a zariadení podľa daného plánu.
- Zaznamenáva poruchy a opravy.
- Zúčastňuje sa interných sedení k projektom a upozorňuje na možné riziká.

- možný kariérny rast
- práca v stabilnej spoločnosti
- profesné školenia
- služobný automobil

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektromechanika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- platné elektro osvedčenie §21 NUTNÉ, prípadne §22 výhodou!!!
- znalosť mechaniky, hydrauliky a pneumatiky strojov a zariadení,
- schopnosť čítať technické výkresy a schémy,
- základná znalosť PLC systémov (Siemens) a logických obvodov výhodou ale nie nutnosťou,
- základná znalosť práce s PC (napr. MS Excel),
- základná znalosť AJ výhodou ale nie nutnosťou,
- ochota cestovať
- komunikatívnosť
- schopnosť riešiť problémy
- samostatnosť
- ochota vzdelávať sa

Pôsobíme v oblasti strojárstva, automatizácie a robotiky už 30 rokov. Ponúkame kompletné riešenia plniacich, baliacich, manipulačných automatizovaných výrobných liniek. Sme profesionáli vo výrobe dopravníkov a špecifických zariadení. Navrhujeme riešenia pre manipuláciu a prepravu tovaru. Veľkú časť produkcie exportujeme.
Viac na www.manex.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1995137  Dátum zverejnenia: 21.12.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou