Asistent výroby

MANEX spol. s r.o.

Miesto práce
Čaňa, Košický kraj
Termín nástupu
01.02.2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie realizácie prijatých požiadaviek na výrobu na základe úloh priameho nadriadeného
- tvorba logistického plánu výroby, kontrola procesnej a technickej dokumentácie
- dohľad na poriadok na pracoviskách
- spracovanie a riešenie výrobných problémov na základe úloh priameho nadriadeného
- aktívne vyhľadávanie kooperačných partnerov - sledovanie ich výrobných možností, kapacít a cien služieb
- vystavovanie objednávok na kooperácie a špeciálne materiály v IS Abra
- zabezpečenie evidencie požadovaných parametrov závodu v IS Abra
- zabezpečenie expedície výrobkov

Štruktúrovaný životopis so sprievodným listom zasielajte poštou alebo elektronicky na kontaktné adresy. Kontaktovaní a následne zaradení do výberového konania budú len tí uchádzači, ktorí najviac vyhovujú uvedeným požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
OpenOffice.org Writer - Základy
AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
OpenOffice.org Calc - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

viacročné skúsenosti v odbore výhodou

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti s prácou v systéme ABRA výhodou

Pôsobíme v oblasti strojárstva, automatizácie a robotiky už 30 rokov. Ponúkame kompletné riešenia plniacich, baliacich, manipulačných automatizovaných výrobných liniek. Sme profesionáli vo výrobe dopravníkov a špecifických zariadení. Navrhujeme riešenia pre manipuláciu a prepravu tovaru. Veľkú časť produkcie exportujeme.
Viac na www.manex.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1524822  Dátum zverejnenia: 21.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou