Skladník

MANEX spol. s r.o.

Miesto práce
Čaňa, Košický kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-príjem, výdaj a manipulácia s materiálom-evidencia skladových a inventúrnych pohybov v IS ABRA
-príprava materiálu a výdaj podľa predložených podkladov
-zaznamenávanie manipulácie s materiálom do skladovej evidencie
-kontrola stavu zásob materiálu v sklade
-manipulácia s vysokozdvižným vozíkom
- zasielanie týždenných reportov

Štruktúrovaný životopis so sprievodným listom zasielajte poštou alebo elektronicky na kontaktné adresy. Kontaktovaní a následne zaradení do výberového konania budú len tí uchádzači, ktorí najviac vyhovujú uvedeným požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

skúsenosti s prácou v skladovom hospodárstve podmienkou, /v systéme ABRA - výhodou/

Pôsobíme v oblasti strojárstva, automatizácie a robotiky už 30 rokov. Ponúkame kompletné riešenia plniacich, baliacich, manipulačných automatizovaných výrobných liniek. Sme profesionáli vo výrobe dopravníkov a špecifických zariadení. Navrhujeme riešenia pre manipuláciu a prepravu tovaru. Veľkú časť produkcie exportujeme.
Viac na www.manex.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1207006  Dátum zverejnenia: 15.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou