Priemyselný elektrikár-Nemecko (Herbstein)

MANEOX s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inštalácia tienených káblov

Odplata: 14eur/hod (netto)
Ubytovanie: zabezpečené, hradené zamestnávateľom
Cestovné: do zdokladovaní sa prepláca 1/2 cestovných nákladov

Svoje životopisy v SVK+ANG/NEM jazyku prosím zašlite na email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Maneox—založenie spoločnosti bolo logickým vyústením skúseností nahromadených v oblasti,ludských zdrojov a medzinárodného obchodu a to hlavne,no nielen,v stojárenskom a stavbárskom priemysle.Vedenie spoločnosti bolo aktívne činné v zahraničí od roku 1999.Pôsobnosť ,získavanie know-how a návykov zahraničných kultúr sa vtedy začala v SRN.Následne sa pole pôsobnosti rožšírilo o Českú republiku,Velku Britániu,Belgicko a Holandsko.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3123125  Dátum zverejnenia: 6.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou