Elektrikár

MANDÁK ELEKTRO s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5,-EUR/hod. (závisí od praxe uchádzača) a koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáže, opravy a údržba elektrických zariadení a bleskozvodov do 1000V.

Pôsobíme v oblasti montáže, rekonštrukcie a údržbe elektroinštalácií v súkromnom aj podnikateľskom sektore. Pracujeme vo výrobných, športových halách, nemocniciach, bytových domoch, v rodinných domoch, bytoch a inom.

Výborný kolektív. Zamestnanci dostávajú montérky, pracovnú obuv, stravné lístky, na konci roka odmeny a iné benefity.

Hľadáme viacerých zamestnancov. Znalosť maďarského jazyka je výhodou.

Žiadosť o prijatie do zamestnania a životopis zasielajte mailom na uvedenú adresu.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti MANDÁK ELEKTRO s.r.o. so spracovaním osobných údajov pre účel zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č.428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Minimálne § 21 vyhl. MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z.

Pôsobíme v oblasti montáže, rekonštrukcie a údržbe elektroinštalácií v súkromnom aj podnikateľskom sektore. Pracujeme vo výrobných, športových halách, nemocniciach, bytových domoch, v rodinných domoch, bytoch a iné.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1932405  Dátum zverejnenia: 12.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,-EUR/hod. (závisí od praxe uchádzača) a koncoročné odmeny