Sales representative - komplexné IT služby a riešenia

Management Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta obsadzujeme samostatné pozíciu v regióne Bratislava a okolie s touto náplňou práce:
- spolupráca s obchodným tímom pri predaji komplexných IT riešení a služieb pre podnikateľské subjekty vo zverenom regióne
- príprava tendrov a prezentácia riešení u klientov
- vyhľadávanie a oslovovanie nových klientov
- komunikácia s klientom a analýza jeho požiadaviek
- príprava dokumentácie (prezentácie, white paper, uživateľská dokumentácia)
- konzultačná činnosť v oblasti predávaných IT riešení a služieb
- sledovanie trendov na trhu
- Business development

- stabilná práca v prosperujúcej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie
- možnosť odborného rastu
- sociálne výhody
- práca v mladom a dynamickom kolektíve

V prípade Vášho záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite Váš štrukturovaný životopis na e -mailovú adresu info@managementsolutions.sk. V prípade, že Vás nebudeme kontaktovať do troch týždňov od prijatia Vášho životopisu, bola v prvom kole výberového procesu daná prednosť inému kandidátovi.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.4.2017 (ostáva ešte 16 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je celosvetovo pôsobiaca zahraničná spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním fixných hlasových a dátových služieb, mobilných služieb a profesionálnych ICT riešení.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické alebo ekonomické zameranie, informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- minimálne 3-ročná prax v oblasti obchodu - je podmienkou
- skúsenosti s predajom SW alebo HW riešení - na Slovensku ako aj v zahraničí
- aktívna znalosť anglického - je PODMIENKA !!!!
- ochota cestovať
- výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- prozákaznícka orientácia
- motivácia pracovať v obchodnej oblasti
- dobrý zmysel pre detaily

Poradenská spoločnosť pre oblasť komplexných personálnych služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

M. R. Štefánika 27
902 01 Pezinok

Kontakt

ID: 2981316   Dátum zverejnenia: 20.3.2017