Junior účtovník/Junior Accountant

Management Solutions, s.r.o.

Miesto práce
okres Senica
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- scanovanie došlých faktúr do interného účtovného systému
- účtovanie došlých faktúr a ďalších účtovných položiek s tým súvisiacich
- príprava finančných reportov podľa zadania
- sledovanie došlých objednávok a ich evidencia
- sledovanie dátumov splatnosti došlých faktúr a ich pripomínanie
- pomocné práce pri mesačných uzávierkach a uzatváranie zverených účtov
- pomocné práce súvisiace s vypĺňaním štatistických a iných výkazov, ktoré spoločnosť pravidelne vykazuje
- iné účtovné práce v závislosti od skúsenosti a znalostí kandidáta

- kurzy anglického jazyka, ak to bude žiaduce priamo vo firme
- ročné bonusy
- motivujúce akcie poriadané pre zamestnancov spoločnosti
- zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
- možnosť nadobudnutia skúsenosti priamo pod zahraničným vedením

V prípade Vášho záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite Váš štrukturovaný životopis na e -mailovú adresu [email protected]. V prípade, že Vás nebudeme kontaktovať do troch týždňov od prijatia Vášho životopisu, bola v prvom kole výberového procesu daná prednosť inému kandidátovi.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Našim klientom je významná zahraničná spoločnosť, expert na výrobu šindlí. Spoločnosť je aktívna vo viac ako 40-tich krajinách od západnej Európy až po Rusko, od Egyptu až po Južnú Afriku a v celej severnej Amerike.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prehľad v oblasti podvojného účtovníctva
- znalosť fakturácie - náležitosti faktúry, formálna kontrola
- skúsenosti s prípravou reportingu záväzkov
- aktívna znalosť AJ slovom aj písmom - PODMIENKA
- precíznosť a zodpovednosť
- zmysel pre detail
- znalosť práce s Excell na pokročilej úrovni
- motivácia pracovať pod zahraničným vedením
- ochota učiť sa a vzdelávať

Poradenská spoločnosť pre oblasť komplexných personálnych služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2547005  Dátum zverejnenia: 4.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou