Regionálny manažér- FMCG

Management Consultations, s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
3500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Country Manager so skúsenostami s FMCG alebo potravinárskym priemyslom na podobnej pozícií.
Predajné zručnosti B2B a znalosť nemeckého jazyka sú výhodou.
Požadujeme aktívnu angličtinu.

Očakávame koordináciu práce 3 – 4 manažérov.
Rozvoj výroby, logistiky a predaja.
Plánujeme prijať približne 30 zamestnancov do výrobného a logistického centra,
Firma bude dodávať čerstvé výrobky do niekoľkých krajín EU.

Riadenie transferu obchodných a výrobných aktivít z materskej spoločnosti na Slovensko.

Ponúkame medzinárodné pracovné prostredie ako aj unikátnu príležitosť uviesť úspešnú spoločnosť na slovenskom trhu.
Nástupný plat 3500 + benefity na základe vzájomnej dohody.

Plánovaný je telefonickéhý pohovor v slovenskom a anglickom jazyku.

Po úspešnom absovovaní nasleduje osobné stretnutie s manažérom.

Pre urýchlenie výberového konania priložte prosím aktuálny životopis
Ďakujeme za záujem o ponúkané pracovné miesto a tešíme sa na pohovor.

V prípade otázok neváhajte použiť uvedený telefonický kontakt

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Management Consultations s.r.o. poskytuje služby v oblasti medzinárodného rozvoja malého a stredného podnikania.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3123613  Dátum zverejnenia: 7.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3500