Manažer pro klíčové zákazníky - střední a západní Slovensko

MANAG, a. s.

Místo práce
Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

- rozvoj spolupráce s klíčovými zákazníky
- získávání nových zákazníků a obchodních příležitostí
- vyhodnocování spolupráce s obchodními partnery a navrhování opatření a aktivit k upevnění spolupráce
- zaštítění technologických celků od projektování až po samostatnou realizaci
- vedení obchodního jednání
- zodpovědnost za plnění obchodních plánů
- pravidelný reporting
- svěřený region Střední a Západní Slovensko

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
- praxe na obchodní pozici min. 3 roky NUTNÁ
- zkušenosti s elektrotechnickými projekty v průmyslovém prostředí NUTNÁ
- schopnost vést jednání a vyjednávat obchodní i technická řešení
- prokazatelné obchodní výsledky
- uživatelská znalost práce s PC
- AJ výhodou
- ŘP sk. B
- samostatnost, zodpovědnost, dobré prezentační a organizační dovednosti

Nabízíme:

- samostatnou a různorodou práci
- práce na home office
- možnost osobního růstu
- motivující mzdové ohodnocení
- příležitost pracovat na zajímavých zakázkách
- mobilní telefon, notebook, 25 dní dovolené
- automobil i k soukromým účelům

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím svůj profesní životopis prostřednictvím tlačítka "odpovědět", viz níže. V předmětu zprávy nezapomeňte, prosím, uvést název pozice, o kterou se ucházíte.

V souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, svým zasláním životopisu souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytnete personálnímu oddělení společnosti MANAG a.s., byly tímto oddělením zpracovány a vedeny pro účely výše uvedeného výběrového řízení, nejdéle po dobu 1 roku.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2026984  Dátum zverejnenia: 25.2.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.