Informace o pracovním místě

Místo práce
Bratislavský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
MANAG Sk, spol. s r.o.

Více než 25 let dodáváme řešení pro průmysl v oborech řízení technologických procesů, rozvody nízkého napětí, prostředí s nebezpečím výbuchu, detekce plynů a technické zabezpečení budov.
V rámci rozvoje firmy hledáme vhodné uchazeče na tuto pozici:

Asistentka SK

Zastřešuje administrativní podporu vedení společnosti a ostatních oddělení

Náplň práce:

  • zabezpečení základních administrativních činností - základní znalost účetnictví
  • přijímání a evidování došlé a odeslané korespondence
  • zodpovědnost za hotovostní pokladnu v několika měnách
  • interní a externí komunikace (písemná, mailová, telefonická)
  • zabezpečení materiálového vybavení
  • zodpovědnost za svěřený inventární majetek a inventarizace majetku
  • práce s dokumentací - zakládání, třídění, evidování, archivace, kontrola
  • příprava podkladů a reportování pro mzdovou a finanční účetní
  • spolupráce s HR oddělením (školení, evidence osobních spisů, reporty)
  • administrativní podpora pro oddělení realizace projektů
  • zastřešení odborných činností přidělených nadřízeným - správa vozového parku - evidence docházky zaměstnanců

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • vhodné pro absolventa, zkušenosti výhodou
  • AJ výhodou
  • uživatelská znalost PC
  • ŘP sk. B
  • iniciativní a proaktivní přístup k práci, zodpovědnost, spolehlivost, loajálnost
  • schopnost řešit věci samostatně
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • stabilní a dlouhodobé zaměstnání
  • motivující mzdové ohodnocení
  • místo výkonu práce: Bratislava

Adresa společnosti
Vlčie hrdlo 1
824 12 Bratislava 2

ID: 2746764   Dátum zverejnenia: 3.10.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.