Manažér pre kľúčových zákazníkov SK/ Senior

MANAG Sk, spol. s r.o.

Místo práce
Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Identifikácia a kvalifikácia projektov a obchodných príležitostí, stanovenie a implementácia obchodnej stratégie pre ich získanie, vrátane zodpovednosti za tvorbu ponúk, cenovej stratégie a zmluvného zaistenia. Získavanie, rozvoj a udržovanie dlhodobých vzťahov s kľúčovými zákazníkmi.

Náplň práce:

- Identifikácia projektov a obchodných príležitostí u kľúčových zákazníkov
- Stanovenie a implementácia optimálnych obchodných stratégie k získaniu projektu či obchodnej príležitosti
- Tvorba ponúk a ich prezentácia zákazníkovi
- Stanovenie cenovej stratégie pre celý priebeh výberového riadenia
- Zodpovednosť za zmluvné zaistenie projektov v spolupráci s realizačnými divíziami a vedením MANAG
- Zaistenie dlhodobej spolupráce s kľúčovými zákazníkmi
- Identifikácia a získavanie nových zákazníkov pre dlhodobú spoluprácu
- Plnenie obchodných stratégií a cieľov MANAG
- Dodržovanie interných pravidiel obchodného reportingu

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdelanie elektrotechnického smeru - výhodou
- Skúsenosti s elektrotechnickými projektami v priemyselnom prostredí min. 2 roky
- Schopnosť viesť obchodné jednanie a vyjednávať obchodné i technické riešenia
- Užívateľská znalosť práce s PC
- Anglický jazyk výhodou
- VP sk. B
- Samostatnosť, zodpovednosť, dobré prezentačné a organizačné schopnosti
- Flexibilita

Ponúkame:

- samostatnú a rôznorodú prácu
- práca na home office
- možnosť osobného rastu
- motivujúce mzdové ohodnotenie
- príležitosť pracovať na zaujímavých projektoch
- mobilný telefón, notebook, auto aj na súkromné účely
- sídlo MANAG Sk: Bratislava

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 2732876  Dátum zverejnenia: 22.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.