Informace o pracovním místě

Místo práce
Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
MANAG Sk, spol. s r.o.

Více než 25 let dodáváme řešení pro průmysl v oborech řízení technologických procesů, rozvody nízkého napětí, prostředí s nebezpečím výbuchu, detekce plynů a technické zabezpečení budov.
V rámci rozvoje firmy hledáme vhodné uchazeče na tuto pozici:

Manažér pre kľúčových zákazníkov SK/ Senior

Identifikácia a kvalifikácia projektov a obchodných príležitostí, stanovenie a implementácia obchodnej stratégie pre ich získanie, vrátane zodpovednosti za tvorbu ponúk, cenovej stratégie a zmluvného zaistenia. Získavanie, rozvoj a udržovanie dlhodobých vzťahov s kľúčovými zákazníkmi.

Náplň práce:

  • Identifikácia projektov a obchodných príležitostí u kľúčových zákazníkov
  • Stanovenie a implementácia optimálnych obchodných stratégie k získaniu projektu či obchodnej príležitosti
  • Tvorba ponúk a ich prezentácia zákazníkovi
  • Stanovenie cenovej stratégie pre celý priebeh výberového riadenia
  • Zodpovednosť za zmluvné zaistenie projektov v spolupráci s realizačnými divíziami a vedením MANAG
  • Zaistenie dlhodobej spolupráce s kľúčovými zákazníkmi
  • Identifikácia a získavanie nových zákazníkov pre dlhodobú spoluprácu
  • Plnenie obchodných stratégií a cieľov MANAG
  • Dodržovanie interných pravidiel obchodného reportingu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdelanie elektrotechnického smeru - výhodou
  • Skúsenosti s elektrotechnickými projektami v priemyselnom prostredí min. 2 roky
  • Schopnosť viesť obchodné jednanie a vyjednávať obchodné i technické riešenia
  • Užívateľská znalosť práce s PC
  • Anglický jazyk výhodou
  • VP sk. B
  • Samostatnosť, zodpovednosť, dobré prezentačné a organizačné schopnosti
  • Flexibilita

Ponúkame:

  • samostatnú a rôznorodú prácu
  • práca na home office
  • možnosť osobného rastu
  • motivujúce mzdové ohodnotenie
  • príležitosť pracovať na zaujímavých projektoch
  • mobilný telefón, notebook, auto aj na súkromné účely
  • sídlo MANAG Sk: Bratislava

Kontakt

Adresa společnosti
Vlčie hrdlo 1
824 12 Bratislava 2

ID: 2732876   Dátum zverejnenia: 22.9.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.