Manažer pro klíčové zákazníky

MANAG Sk, spol. s r.o.

Místo práce
Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Identifikace a kvalifikace projektů a obchodních příležitostí, stanovení a implementace obchodní strategie pro jejich získání včetně odpovědnosti za tvorbu nabídek, cenovou strategii a smluvní zajištění. Získání, rozvoj a udržování dlouhodobých vztahů s klíčovými

Náplň práce:

- Identifikace projektů a obchodních příležitostí u klíčových zákazníků

- Stanovení a implementace optimální obchodní strategie získání projektu či obchodní příležitosti

- Tvorba nabídek a jejich prezentace zákazníkovi

- Stanovení cenové strategie pro celý průběh výběrového řízení

- Odpovědnost za smluvní zajištění projektů ve spolupráci s realizačními divizemi a vedením MANAG

- Zajištění dlouhodobé spolupráce s klíčovými zákazníky

- Identifikace a získání nových zákazníků pro dlouhodobou spolupráci

- Plnění obchodních strategií a cílů MANAG

- Dodržování interních pravidel obchodního reportingu

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru

- Nutná znalost trhu elektro/MaR (ideálně v petrochemickém a chemickém průmyslu)

- Schopnost vést obchodní jednání a vyjednávat obchodní i technická řešení

- Uživatelská znalost práce s PC

- Anglický jazyk výhodou

- ŘP sk. B

- Samostatnost, zodpovědnost, dobré prezentační a organizační dovednosti

- Flexibilita

Nabízíme:

- samostatnou a různorodou práci

- práce na home office

- motivující mzdové ohodnocení

- příležitost pracovat na zajímavých zakázkách

Jestliže Vás zaujala naše nabídka a splňujete požadované kritéria, pošlete nám životopis prostřednictvím portálu Profesia.Sk.
Kontaktovat budeme pouze vybrané uchazeče, děkujeme za pochopení.

Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů uvedených v životopisu za účelem výběru uchazečů ve smyslu Zákona č. 122/2013 Z.z. ( Slovenská republika) o ochraně osobních údajů.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2429199  Dátum zverejnenia: 9.2.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.