Farmaceut, lekárnik

MANA SK s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
3200 EUR/mesiac, v závislosti od daňovej triedy a dĺžky praxe v zahraničí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame voľné pozície pre farmaceutov do Nemecka. Na výber sú pozície z rôznych regiónov a miest Nemecka. Snažíme sa vyjsť v ústrety Vašim individuálnym požiadavkám týkajúcich sa výberu miesta, ako aj vhodnej lekárne. Väčšina voľných pozícii je v nemeckých mestách pod 300.000 obyvateľov.

Práca lekárnika v lekárni, väčšinou po odbornom zaučení priamy kontakt s klientom.

pracovná zmluva na dobu neurčitú priamo s nemeckou lekárňou
pracovná doba 40 hodín týždenne
33 dní dovolenky ročne
platové podmienky v zmysle kolektívnej zmluvy
13. plat
príplatky za riadiacu pozíciu
nadčasy sú preplácané extra, alebo môžu byť vybrané ako dovolenka
zamestnávateľ pomáha pri výbere ubytovania a podporuje kandidáta pri hľadaní
pri zapracovaní do nemeckého systému lekárni získava lekárnik podporu majiteľa a kolegov
pracovný pomer sa riadi ustanoveniami kolektívnej zmluvy platnej pre lekárnikov
účasť nemeckého partnera na pracovnom pohovore

Svoj životopis spolu s dokladom o dosiahnutom vzdelaní a jazykovým certifikátom nám zašlite na [email protected]

Uchádzači spĺňajúce požiadavky budú pozvaní na pracovný pohovor na Slovensku, kde im predstavíme celý priebeh výberového procesu a radi zodpovieme na ich otázky.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti MANA SK s.r.o. súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

lekáreň

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Úroveň ovládania nemeckého jazyka min. na úrovni B2, ochota vycestovať do zahraničia a odpracovať minimálne 6 mesiacov, možnosť vycestovania aj s partnerom, partnerkou.

K dispozícii je viacero pracovných ponúk voľných počas celého roka.

Spoločnosť poskytujúca poradenstvo nemecky hovoriacim
- sprostredkovanie zamestnania - v súčasnosti sprostredkovávame zamestnanie predovšetkým do nemecky hovoriacich krajín

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 1866600  Dátum zverejnenia: 13.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3200 EUR/mesiac, v závislosti od daňovej triedy a dĺžky praxe v zahraničí