English Language Coach

mamplan s.r.o.

Miesto práce
Slovensko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
21.09.2015
Mzdové podmienky (brutto)
12 - 15 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

INDIVIDUÁLNE ONLINE VYUČOVANIE ANGLIČTINY & KONZULTÁCIE CEZ SKYPE

Podporujeme slobodu v práci a preto Ti ponúkame:

1. Prácu v čase, ktorý Ti vyhovuje

2. Možnosť pracovať odkiaľkoľvek na svete (len na Tebe záleží, kde sa nachádzaš, pokiaľ máš spoľahlivý prístup na internet ;)

3. Možnosť rozvíjať seba a svoj vlastný potenciál (bezplatný prístup do členskej sekcie s množstvom konkrétnych tipov, inšpiratívnych videí a ďalších materiálov podporujúcich Tvoj osobný a profesionálny rast :)

4. Tvoj vlastný profi profil na webstránke: www.englishlovestory.com

5. Marketing Tvojich služieb cez webstránku, FB, atď.

Informácie o výberovom konaní

Na to, aby sme sa s Tebou bližšie zoznámili, potrebujeme:

1. vedieť Tvoju konkrétnu špecializáciu (čiže v čom si naozaj doma a čo Ti robí radosť :)

General English, Business English, Conversational, príprava študentov na certifikáty (na ktoré konkrétne), príprava na interview v angličtine, aké konzultácie poskytuješ (napr.: CV, motivačné listy v angličtine), atď.

2. CV
Tvoj stručný background: vzdelanie, pracovné skúsenosti, cestovateľské skúsenosti, PC znalosti, zručnosti, diplomy, certifikáty ...

3. English Love Story (aka motivačný list, ale inak :)

Napíš svoju English Love Story (cca. 500 slov):
Prečo a kedy si sa začal/a angličtinu učiť, čo všetko si musel/a prekonať na ceste za znalosťami, aké máš teraz, čo všetko si pomocou angličtiny zažil/a a prečo angličtinu učíš a čo Ti to dáva.

4. Referencie od Tvojich študentov (min. 3)
Stručný feedback od študentov (3-5 viet), ktorých si učil/a, alebo momentálne učíš :)

5. Zoznam materiálov a zdrojov, ktoré využívaš pri vyučovaní angličtiny

6. Personal development:
Zoznam kurzov, prednášok, seminárov, konferencií, tréningov (okrem vzdelávania sa v jazykovej oblasti), ktoré máš absolvované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Lektor anglického jazyka

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ENGLISH LANGUAGE COACH nie je len učiteľ alebo lektor angličtiny.

ENGLISH LANGUAGE COACH (ELC):
- sprevádza študenta na ceste za zdokonalením sa v angličtine
- neustále pozitívne motivuje pre štúdium angličtiny
- vie sa presne naladiť na potreby študenta
- nič nerobí nasilu
- podporuje študenta tak, aby bola zmena viditeľná :)
- ELC miluje komunikáciu so študentami
- nachádza a objavuje ich potenciál pre štúdium jazyka
- búra staré obmedzujúce presvedčenia
- motivuje k lepším výsledkom
- vie odbúrať komunikačné bariéry študenta
- posúva študenta rýchlo dopredu

Pozícia ELC je pre Teba vhodná, keď sa Tvoje zručnosti zhodujú s väčšinou, v najlepšom prípade všetkými horeuvedenými zručnosťami :)

Samozrejmé je, že máš:
- fantastické znalosti angličtiny
- absolvované štúdium anglického jazyka
- profi a zároveň priateľský prístup k študentom
- kvalitný prístup na internet
- rýchlu komunikáciu cez e-maily
- vzťah k dodržiavaniu dohodnutých podmienok a termínov
- záujem o vlastný osobný rozvoj
- pozitívny prístup k sebe a k životu
- veľa energie (aj na rozdávanie :)

PRAX:
Zaujíma nás Tvoj prístup a výsledky, nie koľko rokov praxe máš. Pozícia ELC je teda vhodná aj pre čerstvého absolventa, aj pre skúseného lektora.
Predchádzajúca skúsenosť s vyučovaním online cez skype nie je podmienkou.

Podmienkou je:
- chuť vyučovať angličtinu online cez skype
- záujem o konzultáciu CV, motivačných listov v angličtine atď.
- komunikácia so študentami na vysokej úrovni
- dodržiavanie dohodnutých termínov
- dodržiavanie dohodnutých podmienok
- profi support študenta
- + všetky horeuvedené zručnosti :)

www.englishlovestory.com
www.norasulikova.com

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2205098  Dátum zverejnenia: 1.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 12 - 15 EUR/hodina