Odborný predajca / manažér/-ka v klenotníctve v Prievidzi

Maloobchodná spoločnosť z Prievidze

Miesto práce
Trenčiansky kraj, okres Prievidza
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho klenotníctva v Prievidzi hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu na pozíciu odborný predajca hodiniek a šperkov / manažér/-ka predajne."

Hľadáme zanieteného a proaktívneho človeka s obchodným duchom, príjemným vystupovaním a vynikajúcimi komunikačnými schopnosťami. Ochota, úsmev a chuť pracovať sú najdôležitejšie predpoklady na úspech v našej spoločnosti.

Vašou náplňou práce bude najmä:

- aktívny predaj, odborné poradenstvo pri predaji, asistencia pri výbere hodiniek a šperkov
- obchodná činnosť v predajni klenotníctva (predaj, výber, oceňovanie a aranžovanie tovaru, vybavovanie reklamácií, starostlivosť o bezproblémový chod a vzhľad predajne)
- zodpovedanie za plnenie obchodných plánov
- komunikácia so zákazníkmi, aktívne získavanie zákazníkov
- práca s pokladňou a administratíva

- zaujímavé finančné ohodnotenie
- letná odmena
- koncoročná odmena vo výške trinásteho platu
- motivujúce finančné odmeňovanie
- stravné lístky v plnej výške zdarma
- atraktívne zamestnanecké zľavy na tovar

Ak vás naša ponuka zaujala a chceli by ste sa stať našim kolegom, pošlite nám prosím svoj ŽIVOTOPIS a MOTIVAČNÝ LIST. Z časových dôvodov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov pozvaných na osobný pohovor.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- požadovaná prax - 2 roky (výhoda, nie podmienka)
- pozitívne naladenie a radosť z práce
- aktívny prístup a vlastná iniciatíva
- príjemné a milé vystupovanie
- férovosť a spoľahlivosť
- úsmev

Baví vás práca so šperkami a s módou? Chcete patriť do nášho tímu? Ste cieľavedomý/-á, zodpovedný/-á a pracovitý/-á?

Tak neváhajte a pridajte sa k nám!

Do tímu hľadáme zodpovedného a kreatívneho človeka s nadšením pre svoju prácu. Náš nový kolega by nemal byť len pasívny "podávač tovaru", ale predajca s prirodzene aktívnym prístupom, obchodným duchom a schopnosťou získavať zákazníkov.

Bližšie informácie vám radi poskytneme na osobnom pohovore.

Maloobchodná spoločnosť, ktorá sa zameriava na predaj zlatých a strieborných šperkov, luxusnej ocele a hodiniek.
ID: 3072547  Dátum zverejnenia: 22.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou