Skladník

MAKRO spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
10.11.2013
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 800 EUR/mesiac, Ponúkaný plat po zapracovaní

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava tovaru na expedíciu podľa expedičného listu.
Prebierka tovaru.

- istota zamestnania v súkromnej spoločnosti so 24 ročnými skúsenosťami na trhu
- možný rast v spoločnosti
- motivujúce ohodnotenie v závislosti od pracovných výkonov

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Materiály, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Žiadame zaslať životopis, prehľad bývalých zamestnaní a referencie. Po vyhodnotení budete informovaní o termíne osobného pohovoru s manažérom spoločnosti.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

sklad

spoľahlivosť, pracovitosť, ochota pracovať nadčas

Rodinná firma zaoberajúca sa dovozom, predajom a distribúciou spotrebného tovaru pre domácnosť.
Zriaďovateľ súkromných MŠ pre deti od 2- do 6 rokov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 256933  Dátum zverejnenia: 24.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 800 EUR/mesiac, Ponúkaný plat po zapracovaní