Vedúca predajne mäso-údeniny Malacky

MAKOVEC, s.r.o.

Miesto práce
okres Malacky
Termín nástupu
01.08.2015
Mzdové podmienky (brutto)
základná pevná mzda + odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do firemnej predajne Makovec mäso-údeniny v Malackách prijmeme:
- vedúcu predajne
- predavačky

Ponúkame:
pracovná zmluva s dlhodobou perspektívou
základný pevný plat + odmeny podľa dosahovaných výsledkov
náborový príspevok
zaučenie a zaškolenie
pre študentov možnosť brigády

Informácie o výberovom konaní

bližšie informácie tel. 0948 534 518
nástup po dohode

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchod

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zdravotný preukaz.
Vzdelanie v odbore obchod, potravinárstvo a pod.,
alebo Osvedčenie o odbornej spôsobilosti.
Výhodou sú: znalosti z obchodu, skúsenosti z predaja mäsa, mäsových výrobkov, potravín
zodpovednosť, spoľahlivosť
aktívny, profesionálny prístup k zákazníkom

Firma MAKOVEC sa zaoberá predajom mäsa a údenín vo svojich firemných predajniach.
- 11 firemných predajní na Slovensku od r. 2009
- 119 firemných predajní v ČR od 1991
Kancelária MAKOVEC Slovensko je v Trenčíne.

Zázemie silnej firmy, ktorá má viac ako 1150 zamestnancov.
V Prostějove ČR - vlastný bitúnok s dennou porážkou 600 - 900 ks ošípaných, 30 - 40 ks hovädzí dobytok.
Nový moderný závod výroby údenín s dennou produkciou 20 ton.
Vlastná doprava - denné zásobovanie firemných predajní.
Predajne MAKOVEC majú dlhoročnú tradíciu, moderné zariadenie, predajný a skladový systém.

viac info: www.makovec.cz

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1981050  Dátum zverejnenia: 31.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná pevná mzda + odmena