Можливість для людей з України

Predavačka Púchov

MAKOVEC, s.r.o.

Miesto práce
Púchov
Termín nástupu
dohodou, ihneď
Od 1 000 EUR/mesiaczáklad 840 Eur + pravidelná mesačná odmena od 160 do 460 Eur, + príplatky za sobotu, nedeľu, polročné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do modernej firemnej predajne Makovec mäso-údeniny Púchov
prijmeme predavačku.
Nástup ihneď alebo podľa dohody.

Zázemie stabilnej firmy.
Zvýšený príspevok zamestnávateľa na stravné.
Pravidelné mesačné odmeny.
Polročné prémie.
Zaučenie a zaškolenie.

Termín pracovného pohovoru dohodneme telefonicky, alebo SMS, alebo mailom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchod, príp. iné

Ostatné znalosti

Pokladňa - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Uchádzačov zaučíme a zaškolíme na predajni.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhodou sú: znalosti z obchodu, skúsenosti z predaja potravín.
Aktívny, dynamický, profesionálny prístup k zákazníkom.
Zodpovednosť, spoľahlivosť.

Firma MAKOVEC sa zaoberá predajom mäsa a údenín vo svojich firemných predajniach.
- 11 firemných predajní na Slovensku od r. 2009
- 119 firemných predajní v ČR od 1991
Kancelária MAKOVEC Slovensko je v Trenčíne.

Zázemie silnej firmy, ktorá má viac ako 1150 zamestnancov.
V Prostějove ČR - vlastný bitúnok s dennou porážkou 600 - 900 ks ošípaných, 30 - 40 ks hovädzí dobytok.
Nový moderný závod výroby údenín s dennou produkciou 20 ton.
Vlastná doprava - denné zásobovanie firemných predajní.
Predajne MAKOVEC majú dlhoročnú tradíciu, moderné zariadenie, predajný a skladový systém.

viac info: www.makovec.cz

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1653014  Dátum zverejnenia: 30.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac