CNC operátor - obsluha CNC frézy bez znalosti samostatného programovania CNC! Ponúkame aj brigádu. Ochotne zaškolíme aj na CNC programovanie!

Majtech Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Potvorice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
5 - 6,5 EUR/hod.5,- €/hod do 6,50€/hod pre uchádzača bez znalosti samostatného programovania CNC fréz + dochádzkový bonus v prípade dochádzania z iného mesta / obce vzdialeného viac ako 10 km ako kompenzácia cestovných nákladov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha CNC fréz - riadiaci systém HEIDENHAIN
- vkladanie a vyberanie kusov/obrobkov do/zo stroja
- kontrola kvality vyrobených dielov

- zaujímavé finančné ohodnotenie
- dovolenkové a vianočné odmeny
- možnosť zaškolenia
- práca v dobrom kolektíve
- platenie miezd (faktúr pri živnostníkoch) vždy načas
- stabilná práca

V prípade, že Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis na [email protected].

Všetkým záujemcom vopred ďakujeme. Kontaktovať však budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárske/technické zameranie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zručnosť, zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť
- technické myslenie
- ochota k ďalšiemu vzdelávaniu

Spoločnosť Majtech Slovakia s.r.o. je zameraná na strojárenskú kovovýrobu, kovoobrábanie a kooperačnú výrobu kvalitných a presných súčiastok a dielov určených pre strojársky a automobilový priemysel ako aj iné priemyselné odvetvia.
Naša produkcia je založená na zákazkovej výrobe pre zákazníkov podľa dodanej výkresovej dokumentácie prevažne z materiálov ako je hliník, nerez a železo (oceľ).
Pre viac informácií navštívte našu webovú stránku: www.majtech-cnc.sk.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2995258  Dátum zverejnenia: 25.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 - 6,5 EUR/hod.5,- €/hod do 6,50€/hod pre uchádzača bez znalosti samostatného programovania CNC fréz + dochádzkový bonus v prípade dochádzania z iného mesta / obce vzdialeného viac ako 10 km ako kompenzácia cestovných nákladov