Recepčná/ý v Art Hoteli Kaštieľ Tomášov

MAJOR PALACE s.r.o.

Miesto práce
Art Hotel Kaštiel, Majorháza, Tomášov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.08.2021
980 EUR/mesiacNástupná mzda počas skúšobnej doby 980 € brutto, osobné ohodnotenie, preplácané nadčasy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu alebo kolegyňu na pozíciu recepčná/ý v Art Hoteli Kaštieľ v Tomášove 10 km od Senca a 10 km od Bratislavy).
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- Check-in a check-out hostí
- Vystavovanie účtov, inkasovanie platieb, práca s hotovosťou aj s terminálom
- Práca s hotelovým systémom HORES
- Komunikácia s hosťami
- Riešenie požiadaviek hostí
- Mailová a telefonická komunikácia
- Práca na 12 hodinové smeny od 8-20 (denné, nočné)

- Mzda podľa dohody, pravidelne a načas príde na účet
- Preplácané nadčasy nad rámec pracovného fondu
- Ďalšie motivačné bonusy (napr. bonus za každý odpracovaný rok u nás, koncoročná prémia..)
- Možnosť využiť tzv. „nepravidelné smeny“, t.j. možnosť prispôsobiť si smeny navzájom so svojimi kolegami
- Bezproblémové parkovanie zadarmo na zamestnaneckom parkovisku
- Pitný režim, káva a zamestnanecká strava
- Atraktívne pracovné prostredie

Informácie o výberovom konaní

- Ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť
- Životopis zasielať s aktuálnou fotografiou
- Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, hotelový management, ekonomické , humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Aktívna znalosť anglického jazyka, prípadne nemeckého jazyka je podmienkou
- Prax na recepcii je vítaná
- Práca s programom Hores výhodou
- Poskytovanie kvalitných a profesionálnych služieb pre hostí
- Komunikatívnosť
- Zodpovednosť
- Flexibilita a lojalita
- Príjemné vystupovanie

Spoločnosť prevádzkuje Art Hotel Kaštieľ v Tomášove

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2504741  Dátum zverejnenia: 19.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 980 EUR/mesiac