Masér/masérka

MAJATO s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
asap/ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Hľadáme šikovného, komunikatívneho a skúseného člena tímu na pozíciu masérky/maséra do rehabilitačného centra priamo v Trnave, ktorý dokáže poskytnúť skvelé portfólio masáží.

​Neponúkame prácu len na sezónu, chceme niekoho, kto sa spolu s nami bude podieľať na budovaní skvelého tímu kolegov.

​Vaša náplň práce:
​- poskytovanie masáži

• Progresívne odmeňovanie na základe dosahovaných výsledkov

• Dynamická, kreatívna práca s možnosťou sebarealizácie
• Stabilné postavenie spoločnosti, seriózny prístup, dlhodobé zamestnanie

Prosíme o zaslanie životopisov na kontaktné údaje rehabilitačného centra

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

​- profesionálny a zodpovedný prístup k práci
​- tímový hráč
​- príjemné vystupovanie, dobré komunikačné schopnosti
​- samostatnosť, flexibilita
​- akreditovaný masérsky kurz, špecializácia na rôzne druhy masáží
​- prax na podobnej pozícií podmienkou​

Naša spoločnosť je neštátne zdravotné zariadenie poskytujúce služby v oblasti fyzioterapie, rehabilitácií - prístrojových terapií, cvičení - pohybových terapií, rôzne druhy masáží a iných terapií. Príjemné pracovné prostredie v novovybudovaných moderných priestoroch, výborný kolektív, možnosť osobného rastu pod vedením fyzioterapeutov s viac ako 30 ročnou praxou, možnosť absolvovania vzdelávacích aktivít a ďalšie zamestnanecké benefity.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4787200  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac