Predajca-poradca zdravej výživy

MAJA SK, s. r. o.

Miesto práce
Fresh Market, Rožňavská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Pevná zložka 700 eur netto podľa odbornosti + pohyblivá zložky t.j. % z predaja do ľubovolnej výšky na základe tržieb

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti podľa schopností:
• prezentácia, propagácia a predaj zdravej výživy a bio potravín
• poradenstvo v oblasti zdravého životného štýlu a prírodnej kozmetiky
• konzultácia a poradenstvo v oblasti výživových doplnkov
• práca s pokladňou
• starostlivosť o BIO ovocie a zeleninu
• tvorba odborných článkov
• spravovanie webu
• príprava sezónnych akcií ochutnávok a marketingovej stratégie predaja
• preberanie a dokladanie tovaru

• podpora ďalšieho vzdelávania v oblasti výživy, semináre, odborné školenia
• motivujúci systém odmeňovania
• možnosť sebarealizácie a uskutočňovanie kreatívnych nápadov
• zamestnanecké benefity

Informácie o výberovom konaní

Prosime posielat zivotopisy s fotkou a motivacnym listom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• odborná znalosť v oblasti výživy
• obchodné znalosti, praktiky
• kreatívne myslenie
• zodpovedná a samostatná komunikatívna osoba
• profesionálne vystupovanie a komunikácia, prezentačné zručnosti
• Internet (email,www) pokročilý
• samostatnosť, precíznosť, dynamickosť, iniciatíva

Naša spoločnosť prevádzkuje obchod so zdravou výživou " Zelený obchod " v bratislavskom Freshmarkete (farmárska tržnica). Aktuálne sme otvorili našu druhú prevádzku v Bratislave v Eurovei. Ponúkame zdravú výživu, biopotraviny, bezlepkové potraviny, ekodrogériu, ekokozmetiku, čaje, bylinky, výživové doplnky atď. Okrem kamennej predajne prevádzkujeme aj eshop.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2385067  Dátum zverejnenia: 27.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Pevná zložka 700 eur netto podľa odbornosti + pohyblivá zložky t.j. % z predaja do ľubovolnej výšky na základe tržieb