IT Admin/Developer pre infraštruktúru

MAIND, s.r.o.

Miesto práce
Galvaniho 7, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

IT Infraštruktúra:
• Správa a rozvoj DB, Aplikačných serverov a sieťovej infraštruktúry
• Tvorba a exekúcia dizaster recovery plánov
• Restore prostredí
• Konfigurácia nových prostredí
• Testovanie a nasadenie patch-ov a upgrade-ov
Monitoring Infraštruktúry a prevencia:
• Zabbix, riešenie a predchádzanie výpadkom
• Tvorba dokumentácie a návodov
Vývoj na in house projektoch
• SQL based, Java optional

• Práca v oblasti DWH a BI
• Možnosť zúčastniť sa na projektoch vo veľkých spoločnostiach pôsobiacich vo finančnom sektore (bankovníctvo, poisťovníctvo), maloobchod a telekomunikácie
• Certifikácia vo vybraných technológiách
• Firemné kvartálne raňajky
• Poistenie Metlife po uplynutí skúšobnej doby
• Káva, čaj, mlieko na pracovisku
• Teambuildingy
• Firemná lyžovačka
• Neformálne pracovné prostredie
• Telocvična – raz týždenne futbal

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
UNIX/Linux - Pokročilý
SQL - Pokročilý
Java - Základy
Oracle Database - Základy

Vodičský preukaz

B

MAIND je slovenská konzultačná spoločnosť, ktorá sa od roku 2005 systematicky venuje primárne oblasti spracovania štruktúrovaných a neštruktúrovaných dát. Našim klientom ponúkame expertízu v oblastiach ako sú Data Warehouse, Business Intelligence, Reporting, Master Data Management, Operational Datastore a Enterprise Application Integration.
Medzi našich klientov sa radia popredné spoločnosti v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, telekomunikácií a retail nie len na Slovensku, ale aj v Rakúsku a Českej republike.
Narastajúci objem údajov si vyžaduje nové prístupy v ich spracovaní, a preto sa intenzívne venujeme aj technológiám Big Data a ich reálnemu využitiu v praxi.
Naše služby zahŕňajú projekty na kľúč, poskytovanie expertných služieb, komplexnú správu a podporu BI prostredia klientov, a v neposlednom rade BI as a Service spolu s vývojom a prevádzkou aplikácií na našej infraštruktúre.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3099385  Dátum zverejnenia: 28.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou