Obchodní konzultant (e-mailový marketing) ČR nebo SK

Mailkit s.r.o.

Místo práce
celá ČR, Slovenská republika, Česká republika, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
1.10.2014
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 80000 Kč/měsíc, fixní odměna: 15 000,- / měs + provize dle prodeje

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- akvizice nových klientů a rozvoj současné klientely
- udržování dobrých vztahů s obchodními partnery
- zpracovávání příslušné administrativy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- absolutní samostatnost
- práce na živnostenský list
- finanční ohodnocení v závislosti na výkonu (fixní plat + provize z obratu získané klientely)
- volnou pracovní dobu a volitelné místo výkonu práce
- nástroje pro výkon práce (telefon, notebook)

Informace o náboru

Místo výkonu práce: ČR nebo SR dle Vašich preferencí (obrovský potenciál pro prodej je všude)

Své životopisy posílejte na uvedený email.
Těšíme se na Vás.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Fakturace - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- samostatnost
- vytrvalost a touha získat klienta a vydělat si peníze
- inteligence pro proniknutí do detailů o produktu nutných pro prodej

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Žijeme e-mailovým marketingem a víme co děláme. E-mailovému marketingu se totiž věnujeme již od roku 2005, kdy tato forma přímé elektronické komunikace byla ještě v plenkách.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1869308  Dátum zverejnenia: 16.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15000 - 80000 Kč/měsíc, fixní odměna: 15 000,- / měs + provize dle prodeje