Poistný likvidátor

MAI INSURANCE BROKERS, s.r.o. - pob.Slovensko, org. zložka

Miesto práce
Cukrová 14, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomoc pri registrácii a likvidácii poistných udalostí našich (väčšinou zahranicných) klientov, spracovanie nimi poskytnutých podkladov a ich zaslanie príslušnej poisťovni. Najviac udalostí sa týka poistenia motorových vozidiel, občas riešime aj škody na zdraví. Príprava mesačných hlásení.

• pružná pracovná doba,
• atraktívne finančné ohodnotenie,
• medzinárodné prostredie,
• možnosť využitia a zdokonalenia sa v anglickom jazyku,
• rovnaká mzda pre mužov a ženy,
• príjemná atmosféra v motivovanom tíme,

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite životopis v slovenskom jazyku na adresu kontaktnej osoby.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.10.2016 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

poisťovníctvo, finančníctvo, ekonomika, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Slovenský jazyk - Expert (C2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Fakturácia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

2

• proaktívny a pragmatický prístup pri riešení úloh,
• zodpovednosť,
• samostatnosť a flexibilita,
• orientovanie sa na výsledok a termíny,
• proklientsky prístup,
• presnosť,
• vysoké pracovné nasadenie.

Spoločnosť MAI INSURANCE BROKERS s.r.o. - pobočka Slovensko, org. zložka je súčasťou medzinárodnej poisťovacej skupiny MAI CEE, ktorá pôsobí vo viac než 20 štátoch strednej a východnej Európy.
MAI CEE je sprostredkovateľom poisťovacích služieb v oblasti rizikového managementu, správy poistných programov, poisťovacieho a zaisťovacieho maklérstva, vrátane likvidácie poistných udalostí.
Zriaďovateľská spoločnosť MAI INSURANCE BROKERS, s.r.o. bola založená v roku 1998.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Cukrová 14
81108 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu