Logo MAHLE Engine Components Slovakia s.r.o.

Predajca-zákaznícky servis

MAHLE Engine Components Slovakia s.r.o.

MAHLE Engine Components Slovakia s.r.o., Nábrežie Oravy, Dolný Kubín-Mokraď
Termín nástupu
1.6.2024
Od 1 200 EUR/mesiac+ 5 % prémie po skúšobnej dobe (1 260 EUR), výška nástupného platu závisí od skúseností kandidáta, 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• komunikácia so zákazníkmi
• zodpovednosť za úplnosť, správnosť a dodacie termíny došlých objednávok
• prijatie, plnenie objednávok vrátane evidencie v systéme až po ich vybavenie
k spokojnosti zákazníka
• sledovanie plnenia výroby podľa mesačného výrobného plánu
• zavádzanie nových a údržba databázy zavedených zákazníkov
• evidencia požiadaviek zákazníkov
• kontrola zhody fakturovaných cien s platnými cenníkmi v systéme
• spracovanie podkladov na mesačné, štvrťročné požiadavky pre výrobu a
predaj výrobkov, výhľadov predaja na jednotlivé obdobia
• sledovanie stavu zásob hotových výrobkov
• pravidelné spracovanie hlásení o predaji

​​- zamestnanie v hlavnom pracovnom pomere na plný pracovný úväzok vo
​​firme, ktorá je súčasťou nadnárodnej spoločnosti MAHLE International GmbH
​​- týždenný pracovný čas 37,5 hodiny
​​- mesačné prémie 5%
​​- DDP do výšky 3%
​​- stravné lístky v hodnote 6,10 EUR alebo finančný príspevok v hodnote 5,54 EUR
​​- odmeny pri životných a pracovných jubileách
​​- systémové vzdelávanie
​​- príspevok na dopravu
​​- 13. a 14. plat.​​

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite Váš životopis cez e-mail na adresu: [email protected]

Kontaktovať budeme iba uchádzačov vyhovujúcich požiadavkám. Predbežné termíny vstupných pohovorov budú vybraným uchádzačom včas oznámené prostredníctvom e-mailu, prípadne telefonicky.
Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné schopnosti
- príjemné vystupovanie
- skúsenosti s prácou v informačnom systéme SAP sú výhodou

Závod v Dolnom Kubíne sa stal súčasťou MAHLE skupiny v roku 2007, odkedy zaznamenáva výrazný rozvoj. Závod je zameraný na výrobu a predaj tenkostenných motorových ložísk, axiálnych ložísk, prírubových ložísk a zakružovaných puzdier na báze bimetalických klzných materiálov. MAHLE v Dolnom Kubíne zamestnáva 430 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Mikulová
Tel.: +421435808116
E-mail: poslať životopis
ID: 4819837  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac