Logo MAHLE Engine Components Slovakia s.r.o.

Vedúci údržby a investícií

MAHLE Engine Components Slovakia s.r.o.

MAHLE Engine Components Slovakia s.r.o., Nábrežie Oravy, Dolný Kubín-Mokraď
Termín nástupu
dohodou
Od 2 800 EUR/mesiacnástupný plat závisí od skúseností kandidáta, po skúšobnej dobe + 5 % prémie (od 2940 EUR), 13. a 14. plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie, riadenie a koordinácia činností oddelenia údržby,
- plánovanie a riadenie preventívnej údržby výrobných zariadení,
- spracovanie krátkodobých a dlhodobých cieľov oddelenia údržby,
- riadenie a kontrola skladu náhradných dielov, kontrola evidencie náhradných dielov, riadenie a plánovanie kritických náhradných dielov,
- operatívne riešenie porúch a nedostatkov výrobných zariadení s cieľom minimalizácie prestojov,
- zabezpečenie prediktívnej a preventívnej údržby výrobných zariadení s ohľadom na plynulý výrobný proces,
- optimalizácia procesov oddelenia údržby s ohľadom na efektivitu procesu údržby a zabezpečenie cieľov KPI,
- vykonávanie činnosti spojené s MPS v spolupráci s ostatnými oddeleniami,
- Implementácia nosných nástrojov riadenia podľa požiadaviek QMS, VDA, ISO a IATF, pravidelné vyhodnocovanie ukazovateľov efektívnosti údržby MTTR, MTBF,
- starostlivosť a úprava areálu spoločnosti z hľadiska bezpečnosti,
- spracovanie a schválenie technických špecifikácii pre náhradné diely a opravy výrobných zariadení,
- spracovanie podkladov k mesačnej uzávierke strediska údržby,
- vykonávanie a kontrola činností v oblasti BOZP, PO a EMS podľa legislatívnych a požiadaviek spoločnosti vzťahujúcich sa na oddelenie údržby,
- komunikácia so sesterskými spoločnosťami za účelom výmeny skúseností pri opravách a modernizácii výrobných zariadení,
- komunikácia s externými spoločnosťami za účelom zabezpečenia preventívnych prehliadok, opráv a modernizácie výrobných zariadení,
- príprava podkladov v súvislosti s investičnou činnosťou a modernizáciou technológií,
- zabezpečenie spracovania krátkodobých a dlhodobých investičných plánov, ich plnenie, spracovanie mesačných výhľadov a príprava podkladov pre schválenie investičných akcií,
• vykonávanie nákupu, prevzatie strojov a zariadení vrátene technickej dokumentácie za účasti zodpovedných pracovníkov,
• uvedenie stavebných objektov, výrobných zariadení a strojov do majetku spoločnosti a odovzdanie ich užívateľom,
• evidencia pozemkov, nájomných zmlúv, zmlúv o záložnom práve a vecných bremenách.

- zamestnanie v hlavnom pracovnom pomere na plný pracovný úväzok vo
firme, ktorá je súčasťou nadnárodnej spoločnosti MAHLE International GmbH
- týždenný pracovný čas 37,5 hodiny
- mesačné prémie 5%
- DDP do výšky 3%
- stravné lístky v hodnote 6,10 EUR alebo finančný príspevok v hodnote 5,54 EUR
- odmeny pri životných a pracovných jubileách
- systémové vzdelávanie
- príspevok na dopravu
- 13. a 14. plat.

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite Váš životopis cez e-mail na adresu: [email protected]

Kontaktovať budeme iba uchádzačov vyhovujúcich požiadavkám. Predbežné termíny vstupných pohovorov budú vybraným uchádzačom včas oznámené prostredníctvom e-mailu, prípadne telefonicky.
Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• komunikatívna znalosť anglického jazyka podmienkou
• skúsenosti v oblasti údržby a nákupu investícií
• aktívny a samostatný prístup k práci, schopnosť stanoviť si priority a určiť vhodné riešenia
• výborné organizačné, komunikačné a prezentačné schopnosti
• strategické a logické myslenie
• vysokú zodpovednosť, motiváciu a lojalitu

Závod v Dolnom Kubíne sa stal súčasťou MAHLE skupiny v roku 2007, odkedy zaznamenáva výrazný rozvoj. Závod je zameraný na výrobu a predaj tenkostenných motorových ložísk, axiálnych ložísk, prírubových ložísk a zakružovaných puzdier na báze bimetalických klzných materiálov. MAHLE v Dolnom Kubíne zamestnáva 430 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Mikulová
Tel.: +421435808116
E-mail: poslať životopis
ID: 4774135  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac