Prevádzkový elektrikár elektro údržby

MAHLE Engine Components Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nábrežie Oravy 625/12, Dolný Kubín
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavná náplň práce v 12 hodinovom pracovnom režime:
•včasné zisťovanie príčin porúch elektrických zariadení výrobných strojov, skupín dopravných a pomocných strojov a zariadení a bezodkladné odstraňovanie zistených nedostatkov
•revízie a preventívne opravy elektrických zariadení výrobných strojov a zariadení
•spolupráca s dodávateľmi pri oživovaní týchto zariadení

Ponúkame:
•zamestnanie v hlavnom pracovnom pomere vo firme, ktorá je súčasťou nadnárodnej spoločnosti MAHLE International GmbH
•týždenný pracovný čas 37,5 hodiny
•pracovný pomer na dobu určitú 1 rok, s perspektívou jeho preklasifikovania na dobu neurčitú
•skúšobná doba 3 mesiace
•zmluvný plat dohodou
•zaujímavé benefity (mesačné prémie do výšky 5%; DDP do výšky 3%; stravné lístky DOXX v hodnote 4,50 EUR aj počas dovolenky, práceneschopnosti, ošetrovania člena rodiny, prekážok na strane zamestnanca; odmeny pri životných a pracovných jubileách; systémové vzdelávanie;
v prípade plnenia hospodárskeho výsledku - letný plat, 13. plat, darčekové poukážky na regeneráciu pracovnej sily)

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím zašlite Váš životopis cez e-mail na adresu: janka.mlynarcikova@sk.mahle.com
Kontaktovať budeme iba uchádzačov vyhovujúcich požiadavkám.
Predbežné termíny vstupných pohovorov budú vybraným uchádzačom včas oznámené prostredníctvom e-mailu, prípadne telefonicky. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované, v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z., v znení neskorších predpisov, o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.10.2016 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika; mechanik elektrotechnik

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

•platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike, v zmysle §23 vyhl.č.508/2009 Z. z.
•PRAX v odbore (je výhodou)
•dobrý zdravotný stav (pracovisko s rizikom hluku)
•ochota učiť sa
•zodpovednosť
•tímový hráč

Výrobca a predajca tenkostenných motorových ložísk, axiálnych, prírubových ložísk a zakružovaných púzdier, na báze bimetalických klzných materiálov. Spoločnosť je súčasťou nadnárodnej spoločnosti MAHLE International GmbH.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Nábrežie Oravy 625/12
026 17 Dolný Kubín

Kontakt

Kontaktná osoba: Janka Mlynarčíková
Tel.: 043/5808 192
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2732583   Dátum zverejnenia: 22.9.2016