Projektový manažér

MAHLE Engine Components Slovakia s.r.o.

MAHLE Engine Components Slovakia s.r.o., Nábrežie Oravy 625/12, 026 17 Dolný Kubín, okres Dolný Kubín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímavá príležitosť pre skúsených kandidátov v novovznikajúcej pracovnej pozícii Projektový manažér:

Náplň práce:

-koordinácia a riadenie projektu Zavedenie novej linky na povrchovú
úpravu ložísk
-zastrešovanie činností spojených s objednávkou linky až po jej
validáciu vo výrobnom závode
-výber členov tímu v spolupráci s vedúcimi jednotlivých oddelení
-príprava termínovaného harmonogramu projektu
-revízia pravidelného odsúhlasovania s projektovým tímom
-vedenie porád a spracovanie pravidelných správ o stave projektu
-komunikácia a spolupráca s dodávateľmi

Spoločnosť ponúka:

-možnosť ďalšieho vzdelávania
-dovolenkový plat, 13.plat
-príspevok na dôchodkové pripoistenie
-mobil, laptop
-možnosť profesijného a kariérneho rastu
-prácu v medzinárodnom kolektíve

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený e-mail Vašu žiadosť a životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Na konci žiadosti prosím uveďte nasledovný text:
Dobrovoľne udeľuje spoločnosti MAHLE Engine Components Slovakia s.r.o. IČO: 36 734 063, Nábrežie Oravy 625/12, 026 17 Dolný Kubín (ďalej len MECS), súhlas so spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. v znení neskorších predpisov. Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti MECS dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami MECS za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam. Tento súhlas udeľujem na dobu určitú, ktorá uplynie dňom ukončenia výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer ( konštrukcia/strojárska technológia/riadenie procesov/ automatizačná technika )

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Kandidát by mal mať:

-2-3 ročné skúsenosti s riadením projektov v automobilovom priemysle
-znalosti základných nástrojov kvality
-prax v riadení menších pracovných tímov
-skúsenosti v technických rokovaniach s dodávateľmi
-organizačné a riadiace schopnosti
-schopnosť samostatne riadiť
-zodpovednosť
-ochotu cestovať
-vodičský preukaz skupiny B

Závod v Dolnom Kubíne sa stal súčasťou MAHLE skupiny v roku 2007, odkedy zaznamenáva výrazný rozvoj. Závod je zameraný na výrobu a predaj tenkostenných motorových ložísk, axiálnych ložísk, prírubových ložísk a zakružovaných puzdier na báze bimetalických klzných materiálov. MAHLE v Dolnom Kubíne zamestnáva 430 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1713459  Dátum zverejnenia: 11.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou