Inžinier kvality (senior)

MAHLE Behr Senica s.r.o.

Miesto práce
Mahle Behr Senica s.r.o., Čáčovská cesta, Senica
Termín nástupu
dohodou
1 600 EUR/mesiac• mzda od 1600 € (podľa preukázaných skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce Inžiniera kvality v našej spoločnosti MAHLE Behr Senica bude:

• Zodpovednosť za riadenie kvality produktu na zverených projektoch
• Zodpovednosť za tvorbu a aktualizáciu kontrolných plánov, katalógov chýb a pracovných inštrukcií
• Spracovanie analýz pre reklamácie (0-km) a spracovanie v internom systéme WEB 8D
• Vedenie mítingov za účelom analýzy, stanovenia koreňovej príčiny a riešenie zákazníckych reklamácií a interných hlásení
• Príprava dielov a podkladov pre SQP (dodávateľská kvalita) - odosielanie reklamácií na dodávateľov
• Tvorba a aktualizácia akčných plánov súvisiacich so zákazníckymi reklamáciami a internými hláseniami
• Sledovanie termínov a zabezpečenie odpovede pre zákazníka (aj interného) v stanovenom čase a v požadovanej forme
• Evidencia zmien a vzorkovanie v zákazníckom portáli
• Odosielanie vzoriek podľa požiadaviek zákazníka
• Príprava podkladov pre nadriadeného a hlásenie problémov a nedostatkov
• Sledovanie nákladov na reklamácie (0-km) a spracovanie v SAP

U nás nájdete:
• stabilné zamestnanie s pravidelným mesačným príjmom
• základná mzda od 1 600 € / brutto mesačne
• 13. plat
• možnosť profesijného rastu
• výber zamestnaneckých benefitov :
• Tréningový a development program (odborné školenia, e-learning, jazykové kurzy v rámci pracovného času zdarma)
• Program benefitov na regeneráciu prac.sily (masáže, sauna, plaváreň, príspevok na detské tábory...)
• MAHLEforME - Rodinný program (príspevok pri uzavretí sobáša, pri narodení dieťaťa, nástupe prváka na ZŠ, spoločné akcie pre zamestnancov a ich rodinu ako DOD)
• Retention program (príspevok pri pracovnom, životnom jubileu , doplnkové dôchodkové sporenie, výpomoc zamestnancovi formou pôžičky)
• Odporúčací program (náborový príspevok za odporúčanie nového kolegu)

Na pracovnú pozíciu príjmeme aj záujemcov o skrátený pracovný úväzok.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Váš životopis očakávame v anglickom aj slovenskom jazykum na adrese :
[email protected].

Na pracovný pohovor pozveme vybratých uchádzačov, ktorí splnia min.kvalifikačné podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• SŠ alebo VŠ vzdelanie (technického zamerania)
• Aktívna znalosť anglického jazyka - Stredne pokročilý (B2), nemecký jazyk – výhoda
• Znalosť MS Office, dobré IT zručnosti, SAP
• FMEA (Analýza príčin a dôsledkov) - analýza rizík
• Znalosť IATF 16 149, VDA 6.3
• Proaktívny a autonómny pracovný štýl
• Tímová spolupráca

MAHLE je popredným medzinárodným partnerom a dodávateľom komponentov automobilového priemyslu, ako aj priekopníkom mobility budúcnosti. Naše produktové portfólio rieši všetky dôležité otázky týkajúce sa technológie pohonných jednotiek a klimatizácie – pre spaľovacie motory, ako aj pre elektromobilitu.

Koncern MAHLE zamestnáva 72.000 zamestnancov v 160 výrobných závodoch a 12 významných výskumných a vývojových centrách.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 2937806  Dátum zverejnenia: 2.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac