Operátor VZV

MAHLE Behr Senica s.r.o.

Miesto práce
Čáčovská cesta 1447/1, okres Senica
Termín nástupu
ineď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce OPERÁTORA VZV v našej spoločnosti MAHLE Behr Senica bude:

• odvážanie komponentov na VZV z výrobnej linky do skladov
• práca v 3 zmennej prevádzke

• stabilné zamestnanie s pravideľným mesačným príjmom
• možnosť profesijného rastu – skokani, leadri pochádzajú z vlastných radov zamestnancov, prípadný prestup na iné oddelenie
• výber zamestnaneckých benefitov:
  • závodné stravovanie
  • pitný režim
  • príspevok na DDS
  • zaškolovanie školiteľmi
  • prítomnostná prémia
  • osobné ohodnotenie
  • dovolenkový príspevok
  • príspevok na masáže
  • odmena pre darcov krvi
  • odmena za odpracované roky
  • dodatková dovolenka pre mamičky
  • vianočná poukážka

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Váš životopis a žiadosť s uvedeným názvom pracovnej pozície doručte na: [email protected]
alebo
MAHLE Behr Senica, s.r.o., Čáčovská cesta 1447/1, 905 01 Senica.

Keď budú prebiehať pracovné pohovory, kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

• platný preukaz VZV, sk. A, W1, tr.1 - PODMIENKOU
• prax na VZV - PODMIENKOU

MAHLE je popredným medzinárodným partnerom a dodávateľom komponentov automobilového priemyslu, ako aj priekopníkom mobility budúcnosti. Naše produktové portfólio rieši všetky dôležité otázky týkajúce sa technológie pohonných jednotiek a klimatizácie – pre spaľovacie motory, ako aj pre elektromobilitu.

Koncern MAHLE zamestnáva 72.000 zamestnancov v 160 výrobných závodoch a 12 významných výskumných a vývojových centrách.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Slavka Pavlíková
Tel.: +421915762928
E-mail: poslať životopis
ID: 2777641  Dátum zverejnenia: 21.10.2016