Budujte s nami Vašu kariéru

Senior inžinier kvality

Miesto práce
Námestovo
Mzdové podmienky (brutto)
1 200€ + možné navýšenie na základe skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • plánuje audit výrobku, riadi jeho vykonanie (spolupráca laboratórium externé, interné), plánuje/ vykonáva/ reportuje audit procesu, riadi plnenie nápravných opatrení, reportuje stav
  • plánovanie a organizovanie a kontrolovanie činností operátoriek zmenovej kvality podľa ich popisu pracovného miesta (riadenie 4 členného tímu)
  • tvorba kontrólnych plánov, praktické vykonávanie, riadenie externých, interných zdrojov na vystupnú kontrolu/ sortovanie, reporting stavu, plánuje, riadi a sleduje plnenie náparavných opatrení

Práca v mladom kolektíve.
Široký program školení a tréningov.
Jazykové kurzy.
Atraktívny benefitný systém.
13. a 14. mzda

Prosíme uchádzačov o pozíciu Senior inžinier kvality, aby svoje životopisy zasielali v slovenskom jazyku. Telefonicky budeme kontaktovať len vybratých uchádzačov. Ak od nás nedostanete správu do 15 dní po, počítajte prosím s tým, že ste tentokrát neboli úspešný.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Veľmi dobrá znalosť MS Office.
Zodpovedný prístup.
Loajálny.

Firma MAHLE BEHR produkuje chladiče výfukových plynov (EGR), olejové chladiče a chladiče batérií pre automobilový priemysel. Výrobný proces firmy je zameraný na laserové i robotické zváranie, vákuové spájkovanie a montáž chladičov. V Námestove pôsobí od roku 2011.
Nová spoločnosť MAHLE INDUSTRIAL THERMAL SYSTEMS začala svoju činnosť v Námestove v roku 2021. Výrobný proces firmy umiestnený v nových priestoroch je zameraný na spájkovanie a úpravu hliníka, robotické spájkovanie a samotnú montáž chladičov či klimatizačných jednotiek pre popredných výrobcov úžitkových vozidiel, vozidiel pre verejnú dopravu, agrárnej či ťažkej manipulačnej techniky

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 2329608  Dátum zverejnenia: 24.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200€ + možné navýšenie na základe skúseností