Budujte s nami Vašu kariéru

Plant controller

Miesto práce
MAHLE Behr Námestovo s.r.o., Námestovo
Termín nástupu
dohodou
3 000 EUR/mesiacNástupný plat závisí od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Spracovanie údajov o výsledkoch spoločnosti a ich analýzy
  • Analýza investícií spoločnosti z viacerých hľadísk, plánovanie investícií, analýza nákladovosti
  • Príprava rozpočtov, údržba dát v SAPe
  • Finančné kalkulácie, výrobné kalkulácie, prodiktivita
  • Príprava podkladov pre mesačné, polročné a ročné závierky, údržba dát v SAPe
  • Pravidelný mesačný reporting
  • Denná práca s MS Excel

  • stabilná práca v zahraničnej automobilovej spoločnosti
  • systémové vzdelávanie
  • zaujímavé benefity pre zamestnancov
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • pohyblivá zložka mzdy + ročná odmena

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba uchádzačov vyhovujúcich požiadavkám.
Predbežné termíny vstupných pohovorov budú vybraným uchádzačom včas oznámené prostredníctvom e-mailu, prípadne telefonicky. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované, v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z., v znení neskorších predpisov, o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

financie

Počet rokov praxe

3

  • AJ komunikatívne je nutnosťou
  • Veľmi dobrá znalosť MS Office
  • Komunikatívny
  • Asertívny
  • Zodpovedný prístup
  • Loajálny
  • prax v automobilovom priemysle výhodou

Firma MAHLE BEHR produkuje chladiče výfukových plynov (EGR), olejové chladiče a chladiče batérií pre automobilový priemysel. Výrobný proces firmy je zameraný na laserové i robotické zváranie, vákuové spájkovanie a montáž chladičov. V Námestove pôsobí od roku 2011.
Nová spoločnosť MAHLE INDUSTRIAL THERMAL SYSTEMS začala svoju činnosť v Námestove v roku 2021. Výrobný proces firmy umiestnený v nových priestoroch je zameraný na spájkovanie a úpravu hliníka, robotické spájkovanie a samotnú montáž chladičov či klimatizačných jednotiek pre popredných výrobcov úžitkových vozidiel, vozidiel pre verejnú dopravu, agrárnej či ťažkej manipulačnej techniky

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 1594792  Dátum zverejnenia: 6.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac